Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

:smiley:

@Ulanalp yerli veya yabancı aynısını ücretsiz olarak yayınlayan biri olsa zaten sistemleri özelleştirmeye başlayacaktı yapmasa bile ücretsiz diye birileri daha çok uğraşıp farklı takımlar bir araya gelip çalışabilirlerdi ama böyle olunca olmuyor
ancak bu takımlar şu an sıfırdan sistem yazıp sıfırdan modellemekle uğraşıyor ileride meyvelerini bir şekilde toplarlar ya da çoğu zaten gümleyecek başkasına devredecek ancak uzun vadeli bir olay

yerli birisi parayla çıkarsa da aynı tepkiyi görür en ufak bir sistemi özelleştirmeden yayınlamak şu an aptallık maalesef yazık oluyor

ama model var diye yine uçuluyor livery yapılıyor

4 Beğeni

evet study-level airliner uçağı belli oldu

zaten FenixSim ile bağlantısı olduğu ortaya çıkmıştı ve karşınızda Airbus A320

Katie ablamın işin içinde olması ihtimali güçlendirdi ama biz istemedik resmen :smiley:

https://fenixsim.com/2021/07/12/the-fenix-simulations-airbus-a320/

neyse her şeyiyle baştan sıfırdan bğaımsız inşa edilen bir eklentiye kimse hayır demez daha doğru uçarız fbwde yalama olduk çok şey öğrendim sayesinde ama hiçbir zaman x-plane11’de toliss, flightfactor ile uçtuğum gibi olmuyordu

yeni oyuncuların ortaya çıkmasını geçtim direkt bu şekilde study level olması bambaşka bir olay

fiyat belli değil ama göreceğiz ucuz olmaz ancak marketplace’e sıcak bakan insanlar bnlar chewwy zaten msfs partneri

uçak bitmiş testlerde yani çıkacak :smiley:

asobo ile birlikte çalışmışlar zaten

6 Beğeni

TOD gelse güzel olur :slight_smile:

1 Beğeni

yorum yok bunu beklemiyordum ya
diyeceksiniz bunlarla mı uğraşıyorlar
bence onu sorabilecek pozisyonda değilsiniz :smiley:

büyük resim kursuna yazılanlar mevzuyu anladı bile :smiley: sdfsdfsdf

3 Beğeni

Awww​:wink::sunglasses: we don’t have enough to sleep

1 Beğeni

bi livery şart artık 27 temmuzdan sonra iş değişir
atr72lere sevinirken başımıza md-10 çıkardı manyaklar daha çıkacak olan diğer uçakları saymıyoruz bile

3 Beğeni

kokpit camlarının siyahlığından belliydi
neyse eklentisini yapanın ellerine sağlık şimdiden
bir boeing kokpiti çakarlar dert değil uçar bu uçak

1 Beğeni
1 Beğeni

Xbox Series X-S için ön yüklemeler başladı.

2 Beğeni

Aerosoft ile Orbx iş birliği duyurulmuştu. Orbx ürünleri artık Aerosoft’ta da satılacak.
Aerosoft ise geçen Aerosoft One isimli programdan görüntü paylaşmıştı. Orbx Central gibi Aerosoft’ta satılan her şey o programda olacak, güncellenebilecek, vs. vs. zaten beklenen bir adımdı öteki türlü çok uğraştırıyor.

Aerosoft One

Aerosoft ürünleri Orbx mağazasına gelecek mi bilmiyorum. İki türlü de :smiley: benim işime geliyor.

3 Beğeni

kısaca MSFS

SDK Visual Effects editor için video

Önümüzdeki hafta güncelleme için herhangi bir planım yok. O gün çıkışından önce haber yazılarını hazırlar test ederim.
Çarşamba akşamı kesin olarak yayında oluruz.

3 Beğeni

çeken kişiye aldırmayın ancak xbox iyimiş :smiley:
kontrolcüyle bir şekilde airliner uçakları da ayarlamışlar bence yeterli

3 Beğeni

Windhover [Z-5] Today at 14:38

It’s not coming as a part of SU5 but will likely be on the marketplace on the same day

Working Title NXi eklentisinin aynı günlerde çıkacağı tekrar belirtildi. Dün biraz uçayım dedim ama sonra başka şeylere dalınca saldım. Yayında uçasım geliyor çıkamıyorum :smiley: Bu aralar hiç odaklanamıyorum. Yeni güncelleme de pek değiştirmez diğer uçaklar çıkmadıkça ama eylül ayından itibaren havaların değişmesiyle MSFS mevsimi başlar.

Bu akşam yayın&video yok.

2 Beğeni

bence konsol mükemmel

2 Beğeni

geçen de gördüm anlam veremedim yeni world map bence harika olmuş :smiley: umarım saçmalamaz

2 Beğeni

Salı akşamı 18:00’de Xbox çıkışı + PC Sim Update 5 yayınlanacak.
İndirip bakındıktan sonra yayına geçerim gibi duruyor. O ara gündemde olacak. Kaçırmayalım yeni gelenlere anlatırız.

Bu güncellemenin ardından uçak yapanlar tarafında hareketlilik %1000 olacak.

2 Beğeni

Yarın kaç uçak çıkıyor ki?

3 Beğeni

Aerosoft, Simple Traffic adlı eklentisini duyurdu. Havalimanlarında o ülkenin ya da o hubın uçakları bulunuyor. Online veya Offline AI trafikte de bir sürü uçak çıkmasını sağlıyor ama doğru firmaların…
Geldiğinde bakarım fiyatı 12.5 euro olacak.
Gereksiz bir eklenti değil yeni uçaklarla birlikte aktif olarak kullanılacak bir simülatör haline geleceği için böyle gerçekçilik katan ve performanslı çalışan eklentilere ihtiyaç var.
Açıkçası AI traffikken açıkkan Online ATC ile diyaloga girdiğinizde ve etrafta da bu kadar uçak olunca gerçekten güzel oluyor.

4 Beğeni