Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

20:00’de MSFS yayınında Ankara’dan İstanbul’a uçuyoruz. Kazasız belasız olur umarım.

3 Beğeni

Sanırım senaryo yaptığımız aklımıza geldi , her neyse bu hafta sizlerle :slight_smile:

3 Beğeni

3 Beğeni
5 Beğeni

Tobii eye tracker da gelecek.

3 Beğeni

Bayağı güzel bir gelişme şayet 32 den 50 lere çıktıysa,Sim v görüntüsünde sanki dof artmış gibi öylede çıkmış olabilir gerçi.Umarım ki bu kadar performans sıçraması yaşatsın.Eğer nyc de böyle ise normal sceneryerlerde 60 ve yukarsını görürüz.

3 Beğeni

:airplane:Microsoft Flight Simulator için sevindirici haber geldi. 27 Temmuz’da Xbox çıkışı ile birlikte PC sürümüne de büyük bir performans optimizasyonu güncellemesi çıkıyor. Sim Update 5 ile uzun süredir beklenen performans iyileştirmesi yapılacak.

:slight_smile:

5 Beğeni

Bakalım beklenildiği gibi olurda herkes kasmadan oynar umarım.Bende 1060 var tabi şuan high ultra bazı ayarlar medium da stabil oynuyorum tabi londra, barcelona ,nyc, florida ve havalimanları üzerinde slutter drop oluyor ama daha normal arazilerde sabit 40 45 arası oynatıyor. En azından minimum 35 alsam ve slutter sorunu da düzelse baya iyi olucak.Zira 1050 ve 1050 ti ile de oynayan var baya.Ama sim 3000 serisi için daha çok etki veriyor.Bakalım güncelleme gelicek diye de gireesim gelmiyor.Bekliyim diyorum.

4 Beğeni

Cleared For Takeoff

1 Beğeni

Rotor Sim Pilot da helikopter projesi başlatmış

Airbus H120, H130, H125 ve Bell 505, Robinson R44 yapıyorlar Heli-X altında
ancak şöyle bir durum var bunlar ücretsiz olacak ve msfs’i bekleyecekler gibi duruyor
fakat asobo bu iş için partner arıyor yani onlar da tek başına yapmak istemiyor bilen birileriyle çalışmak istiyorlar
helikopterler meselesi bu yıl sonuna doğru belli olacak

gerçekten güzel bir proje birileri uçuş modeli vs. sıkıntıları çözdüğünde şak şak aktaracaklar kokpitleri de var zaten model olayını bir şekilde alıp çözmüşler

1 Beğeni
3 Beğeni

:smiley: başından beri bu yüzden yırtıyorum kendimi olay değişti unutun eski düzeni aynı geliştiricileri

737-400 classic olacak deniliyor çünkü daha önce duyurulmuştu ama ses seda çıkmadı şimdi o projeyi yapan kişi da takımdaymış güya
katiepilot a320 pilotu oradan a320 gelir dersiniz ama değil
o adam varsa 737dir çünkü baya iyi duruyordu aslında ilk görülen ciddi boeing o eklentiydi

haliyle simupdate5 sonrası başlıyor fırtına :smiley: hazır mısınız?

3 Beğeni

737-400 değilmiş yakında açıklanır
katie a320 pilotu olunca tabii insan airbus’a daha sıcak bakıyor
böyle olduğuna göre modelleme yazılım aşamasını bitirmişler alpha testlere geçmişler yani uçuyor demektir
a350 olur mu? :smiley: a330 olursa aerosoft studylevel yapmıyor haliyle güzel ancak ben a350 isterim
a320 de baydı artık

2 Beğeni

öyle ya da böyle MSFS’e hala başlamayıp tereddüt eden(hiç kullanmayanları diyorum) girmenin tam zamanıdır sim update 5 sonrası da performans güzel bir şekilde iyileşmeye başlayınca :slight_smile:

5 Beğeni

Niyet var ama sistem yok

1 Beğeni
1 Beğeni

evet dün 777F versiyonu da yayınlandı
şimdi bakıcam

fmcyi de ayrı olarak satarsa on numara hareket olur :smiley:

2 Beğeni

Şimdi şeyi düşünüyorum… Acaba aynı kalitedeki bir modu yerli bir yapımcı çıkarmış olsaydı bununla övünür müydük :thinking: