Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Arkadaşlar bilen varsa başına gelen varsa yardım ederse sevinirim… MFS2020 son güncellememden sonra uçak içindeki ( bütün uçaklarda ) herhangi bir düğmeyi çevirdiğimde Hız heading altitude çevrilebilen bütün düğmeleri çevirmeye başladığım anda sanki mause takılmış gibi devamlı dönmeye devam ediyor durmuyor. Ne hız ne altitude ayarlayabiliyorum bu yüzden.

:airplane: Microsoft Flight Simulator - 7. güncellemesi ile World Update #2 yayınlanıyor. Bu güncelleme hem iyileştirmeler yapılıyor hem de ABD için yeni havalimanları, simgesel noktalar, doğru yükseklik ve güncel uydu görüntüleri getiriliyor. :point_right: https://www.simulasyonturk.com/microsoft-flight-simulator-world-update-2-usa-iceren-7-guncelleme-cikti-1-11-6-0/

4 Beğeni

Maşallah her hafta güncelleme geliyor :smiley: Allahtan 300kb internetim ile indirmeye kalkışmadım :smiley: 1 saat bile oynayamazdım

Honeycomb tanıtıldı.

Şubat sonuna kadar olacaklar :slight_smile:

Bir sonraki yayında konuşuruz.

güncelleme falan yapmasınlar ya önceden girip oynadığım oyunu güncellemeden sonra giremiyorum şimdi … … … !!!

arkadaşlar benim merak ettiğim şimdi bu oyunda kariyer, hedefler, görevler vs oynama amacı güden şeyler filan var mı? yani direk uçuş alıp istediğimiz yerden istediğimiz yere uçuyor muyuz? çokça inceleme videoları bakmıştım hepsinde direk istenilen yere istenilen uçakla uçmak var

Oyun belgeselleri üreten NoClip, MSFS’nin tüm dünyayı nasıl aktardığına dair bir belgesel hazırlamış.

Gençler şimdi bu oyunu Xbox Game Pass ile kiraladım da, Steam’e gelen güncelleme, aynı anda Microsoft Store’a da mı geliyor? Steam ve Microsoft Store’daki oyun aynı değil mi birebir?

Aynıdır.Sadece Xbox’a Steam’dan biraz daha erken geliyordur güncelleme.

Gençler oyunu tam 16 saatte indirmeyi başardım. Asıl indirme amacım Airbus kullanmaktı ancak bu optimizasyon, bu kontrol sistemi ile oynamak mümkün olmayacak galiba. X-Plane 11’de on numara FPS alırken bu oyunda maksimum 40’ı gördüm. X-Plane 11’e Airbus modu indirip devam edeceğim galiba. Game Pass sayesinde oyunu 6 liraya denemiş oldum, yoksa 350 liradan kayıp yaşayacaktım.

1 Beğeni
4 Beğeni

JustSim Antalya’yı merak edenler için o iş tamam :slight_smile: Şimdi Boeing 787 ile İstanbul Havalimanı uçuş videosu çekicem.

1 Beğeni

Microsoft Flight Simulator 2020 Fakir Edition :smiley:

Oyunu indirmeye internet hızımız yetmediği için(TÜRK TELEKOM SAĞOLSUN) bende Google Earth ile takılıyım dedim :smiley:

7 Beğeni

1 gb boyutunda yeni bir güncelleme çıktı.

Hi everyone, there’s a small update for MSFS today. This corresponds to the AIRAC cycle being updated with new navdata (Cycle 13).

Navigraph’ın açıklaması ise

1 Beğeni

akın beyler akın akın katılın

A320neo ile İstanbul Havalimanı’na İniş (LTFM) Microsoft Flight Simulator 2020

1 Beğeni

@HasanOfke H-hasan Abi bu gerçek mi :flushed::flushed::flushed:

1 Beğeni

Öyle görünüyor ancak yine pist bulunmuyor. Yapay zeka son güncellemelerde atmış mıdır diye girip az önce baktım ama aynı değişmemiş zaten değişmesi de saçma olurdu öyle bir yer yok. :smiley:

1 Beğeni

Hopp @HasanOfke derken buldum abi şimdi, gerçekmiş orası yoksa niye yapay havalimanı koysun koca şirket demiştim içimden. Demirhanlı köyünden düzlem olarak yaklaşık 2 kilometre kuzeyde. Edirne Orduevi’nden arabayla 17 kilometre mesafede. GPS koordinatları ise “41.71441, 26.73699” ve pist asfalt değil. Bir harita editörü olarak her yere ekleyeceğim. Hasan Abi yarım saatte ordasın gitmek istersen.

1 Beğeni