Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Gençler havada giderken cabin altitude uyarısı alıyorum ve ekran gidiyor çözümü nedir?

10 Kasım’da güncellemecek. 24 Kasım’da da yeni bir sürüm planlanmış. Bu güncellemelerde düzeltmeler ve iyileştirmeler bekleniyor. Ancak Garming Autopilot sorunları gibi olayları Şubat 2021 güncellemesine planlanmışlar.
Pandemi nedeniyle tekrar karantina altında evden çalışmaya başlamışlar. Bu kez evde çalışanlar daha iyi imkanlara sahip ancak bu bir şeyi değiştirmiyor. Pandemi sürecinde çıkan bu tarz simülatörler darbeyi yedi yiyeceği kadar :slight_smile:
2021 yılından her şeyin düzelmesi dileğiyle :slight_smile:

2 Beğeni

L ve R PACK’leriniz açık mı kalktıktan sonra?

zamanında dusunulmus ancak malesef pandemı sayesinde bulunan aralık sayesinde gelecek teknoloji :+1:

Gereksiz. İki kapıdan yolcu binse nolur? Yani umarım doğru anlamışımdır. Konu tekerlekse bilemiyorum.

1 Beğeni

Durum sadece iki gate den yolcu almak degil zaten mevcut havaalanları bu donemde gate revizesi maliyetleri altından kalkamaz diye dusunuyorum. Tasarım aslında akıllı on tekerlek tug aracını ortadan kaldırıyor

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Mfs de yeni uçuş oluşturamıyorum. Hep ilk oluşturduğum uçuşu açıyor. Kendi forum sayfasına baktım bu sorunla ilgili 3 başlık açılmış ama çözüm yok. Bilen varsa yardım edebilir mi?

2 Beğeni

Simbrief ten kolayca uye olup rotani orada olusturmayi deneyebilirsin. Sim icinde sirasiyla world map ve en alttaki toolbar da load/save kısmından olusturdugun .pln uzantılı dosyayı indirdigin sabit diskinden sectiginde tum bilgiler gate haric oyuna yuklenir :+1:

Simbrief link:

MCDU’dan girmeni tavsiye ederim. Kolaya kaçma. @baris14

1 Beğeni

@vanillamango @KeremGzm Çok teşekkür ederim deneyeceğim.

1 Beğeni

Selam. Arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz? Gamepass dan MFS 2020 indirmesini başlattım fakat 12.93Gb indirdi ve daha da indirmiyor Yaklaşık 1 günden fazladır böyle ne yapabilirim ?

Microsoft Flight Simulator 2020 için 6. güncelleme olan 1.10.11.0 yayınlandı https://www.simulasyonturk.com/microsoft-flight-simulator-2020-icin-6-guncelleme-olan-1-10-11-0-yayinlandi/

@Martin_Allianz ilk kez mi indiriyorsun? yeterli disk kapasitesi olduğundan emin ol ve msfsnin kurulu olduğu dizinde Türkçe karakter var mı kontrol et ya da kullanıcı adında türkçe karakter varsa kaldır
genelde bu sorunu vpn ile aşıyorlar

Evet ilk kez indiriyorum m2 ssd de yeterli alan da var türkçe karakteri anlamadım vpn lemi indireyim ?

1 Beğeni

Sorular mükemmeldi.

Böyle oyun açık 112 gb update yapmasını mı beklicez anlayamadım :open_mouth:

İlk kez indiriyorsan normal değil mi?

Xboxın kendi programından 150 gb yazdı sonra 1gb’a düştü ardından oyun yüklendi.Şimdi oyun içerisinden yükelme yapması gairp geldi.

xbox’dan 1 gb indirip launcher’dan indirmeye devam ediyor. Anormal bir durum yok.