Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

1 Beğeni

1.11.7.0 Hot Fix
Fixed crashes affecting 3rd party aircraft cockpit interactions

1 Beğeni

Herkese merhaba. Xbox game pass 5 TL iken aldım. Oyuna da 3 aylığına sahip oldum. İndirdim yükledim ama oyun kendini atıyor. Ayarlardan sıfırladım ama yine aynı sorunu yaşıyorum yükleme ekranı geliyor, yüklendikten sonra kapanıyor. Ne yapmalıyım.

işte MSFS böyle bir şey…

2 Beğeni

The Game Awards’ta Best Strategy/Simulator kategorisinde ödül kazandılar.
Vee Xbox Series X/S için duyuruldu.

DX12’nin bu Xbox çıkışı ile yaz aylarında geleceğini ekleyelim. O zamana kadar pek çok güncelleme çıkacak. :slight_smile:

Microsoft Flight Simulator, 2021 Yazında Xbox Series X/S için çıkacak https://www.simulasyonturk.com/microsoft-flight-simulator-2021-yazinda-xbox-series-x-s-icin-cikacak/

3 Beğeni

Adana’ya Boeing 787-10 Dreamliner Kaldırıyoruz! Microsoft Flight Simulator 2020

2 Beğeni

xbox game pass yeni üye ilk ay 5.99 tl diyor giriyorum ödeme kısmında 29.99 tl fiyat çıkarıyor ne yapsam olmadı deneyecektim şu oyunu sistem kaldıracak mı nasıl performans verecek

3d extreme pro ile uzun zaman sonra girdim. Uçuşa başlar başlamaz uçak kendi kendine throttle’ı sonuna kadar itip motoru son güç açıyor. Hiçbir müdahalem işe yaramadı öyleki mause ile throttle’ı geriye çekmeye çalışsam bile gelmedi.

Uçağın dümenini de yönlendiremiyorum. Oto pilot açık değil. Extreme pro ile iniş takımlarını kapatabiliyorum sadece. Ve bu durum bütün uçaklarda aynı.

Joystick’in driver’ını yükledim. Hem msfs içinden hem de kendi uygulamasından kontrol ettiğimde joystick’in çalışmasında herhangi bir problem olmadığını belirledim. Ama oyunda ne yaptıysam uçağı durduramadım. Kendi kendine pistte hızlanıp kalkıyor.
Var mı çözümü bilen arkadaşlar?

Merhabalar, Xbox game pass ile Msfs’e yeni başladım. LTFM’i kurdum ancak Arrival kısmında herhangi bir arrival star göremiyorum, aynı şekilde Runway de gözükmüyor. Nasıl çözebilirim? (önceden Simulatör deneyimim var xplane kullanıcısıyım) Simbrief kullanıyorum Fmc üzerinden manuel rota girmeyi denedim.

1 Beğeni

https://worldtour.flights/

Flightsim’to da ltfm-navdata diye aratırsanız çıkar. sıfırdan yapıldığı için sid star yok

1 Beğeni

Teşekkür ederim desteğiniz için :slight_smile:

1 Beğeni
3 Beğeni

arkadaşlar iyi akşamlar ben ilk uçuşumu esenboğa dan istanbul yaptım uçak ta a320 idi şimdi başka bir yeri seçsem tekrar esenboğa başlatıryor 320 neo ile ne yapmam lazım bu sorunu çözmek için

bu sorunlar neden kaynaklanıyor ki? yani bir yerde bug falan var herhalde ya da bir yer komple ters
eklenti falan yükledin mi?

1 Beğeni

oyunu ilk yüklediğim de sadece 2 uçak vardı. bu sefer ilk bolu da uçtuğum için sadece baloda başlatıyordu başka bir yeri seçsem bile sadece boluya atıyordu oyunu silip tekrar yükledim bu sefer bütün uçak paketlerini de kurdum gene aynı sorun var

1 Beğeni

Microsoft Flight Simulator - VR(Sanal Gerçeklik) desteği ve Sim Güncellemesi #2 yayınlandı https://www.simulasyonturk.com/microsoft-flight-simulator-vrsanal-gerceklik-destegi-ve-sim-guncellemesi-2-yayinlandi/

2 Beğeni

custom A/P tam gaz devam ediyor :smiley:

2 Beğeni

Ocak ayında Feature Discovery Series 10. bölümünde Aerodinamikler tanıtılacakmış ancak bu zaten 3. bölümün konusuydu şimdi o ay World Update #3 UK çıkacak. O güncellemede aerodinamikler tekrar elden mi geçirilecek yoksa Şubat ayındaki Sim Update 3 ile mi olacak? Tanıtılan şeylerin o ay içinde aslında gelmesi gerekiyor.
Çok merak ediyorum. Eğer çoğu kişinin dert yandığı eksiklikler o aerodinamik olayında tekrar iyileştirilirse inanılmaz olur.
Son gelen güncellemelerde bunu az çok fark ediyorsunuz.
Az önce CessnaCJ4 ile Paro’ya indim :smiley: duştan sonra olunca kafa biraz farklı oluyor.

1 Beğeni
1 Beğeni