Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

silip yükledim 3 kere yine düzelmedi 2 gündür uğraşıyorum olmuyor

%90 CPU yerken %30 CPU’lara düştüm. Artık her uçuş kasmalar başlıyor anlamıyorum. Tam performans vermiyor. Şuan RTX2060 ile 5 fps alıyorum :smiley:. O Hiç sorun görmedim diyen arkadaş kimdi.

kalkis noktasini sectiniz mi?

şunları bi alabilsek

2 Beğeni

PMDG yaptığı açıklama ile #MicrosoftFlightSimulator için 2021 yılı başında yayınlayacağı :airplane:737NG3 eklentisini ertelediğini belirtti. https://www.simulasyonturk.com/pmdg-737ng3-projesi-microsoft-flight-simulator-icin-ertelendi/

2 Beğeni

737 MAX krizi gibi birşey oldu sanırım :smiley:

2 Beğeni

evet seçiyorum

Yarın güncelleme umarım akşamdan önce çıkar da yayın boşa gitmez. A32nx bozulursa bir de onu bekleyeceğiz. Bundan sonra sırasa sim update var herhalde…

1 Beğeni

P3D deki uçaktan pek farkı yok bildiğim kadarıyla.Onu gecen yıl yayınlamışlardı.
Benim merak ettiğim 777 update ile getirecekleri 777-200 er nasıl olacak.
PMDG nin kurucusu sitelerinde 777 için uğraştıklarını ve zaman alacağinı söylüyordu.Ertelenme nedeni bu sebepten olabilir.

Japon güncellemesi 2 saat kadar sonra çıkacaksa yayına yetişir

Microsoft Flight Simulator - 1.9.3.0 güncellemesi çıktı! Japonya artık 3D fotogrametri görüntüsüne sahip… https://www.simulasyonturk.com/microsoft-flight-simulator-1-9-3-0-guncellemesi-cikti-japonya-artik-3d-fotogrametri-goruntusune-sahip/

1 Beğeni

A32NX gelene kadar güncelleme yapmayacağım.

guncelleme yapmadan oynanmiyor.

Şuan uçuyorum. Uçuştayken gelmiş demek ki.

MSFS gelmiş iyi olmuşta bu forumda Prepar3D yada eski Flight Simulator serilerinde uçmuş olanlar yok galiba :).Sanal havacılık camiasından pek arkadaş yok.

p3d var bende hocam. B737, A320, B777,B787,B747 hepsi var

haydi millet istanbul seattle vancouver ucusuna basladik. 12 saat b747 ile cakilmadan gidersek guzel olacak. isten donunce indirecem ucagi mubarek. aman vnav kullanmayin.

A32NX güncellendi.

Artık son sürümde kullanılabilir.

Az önce Japon adasına uçarken A320neo otopilotu saçmalayıp kendi etrafında dönmeye başladı glideslope bozuldu bir şekilde 2. otopilotu açtım ondan sonra düzelttim. A32NX mi neden oldu bilmiyorum bakacağım arada oluyordu umarım tekrarlamaz.

1 Beğeni

:smiley: Riyadh-Sabiha uçuşunda da oldu ama 32NX kurulu değildi