Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Tamamdır teşekkür ederim ben de araştıracağım :slight_smile:

1 Beğeni

cache i sinirlayin. o sinir kadar indirir. data kisminda olmali

1 Beğeni

Arkadaşlar bende oyunu yükleyeceğim de HDD ye mi yukleyeyim yoksa SSD ye mi ? Bir farkı var mı ? Varsa da ne farkı var ?

SSD:WD 500 GB okuma 560mb/s yazma 530mb/s
HDD:Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM 64mb

aga güncellemeyi yaptım oyuna girdim shiden fps arttı daha akıcı ama dedimki bi sorun olmalı sorunsuz olmaz dedim üst panel çalışmıo ayarı varmı onun ne camera ne map ne hava durumu kontrol listesi fln onlar yok

Motorlar sıkıntılı. APU kapatınca sol motor kapanıyor ve bir daha açılmıyor.

Birşeyler deneniyor…

3 Beğeni

Ucagi bozdular haha. Bu arada yer sorununu cozebildiniz mi?

Yer sorunu derken :smiley:. Artık bir sürü sorun oldu aklımda tutamıyorum

Su mesajdan bahsediyorum yer sorunu derken

Henüz değil.

1 Beğeni

Kafamız nası güzel nası güzel

3 Beğeni

Güncellemeden önce kör topal uçuyorduk. Güncellemeden sonra a320 cold and dark sonrası kalkmadan önce sol motor ölüyor. Hadi apu yu kapatmadan kalktık diyelim bu közde auto pilot sizlere ömür ne ils çalışıyor ne birşey. Anlayacağınız güncelleme tam bir felaket.

1 Beğeni

Herkes aynı sorunu yaşıyor elbet düzelecektir.

Ya beyler

selamlar. bi sorun yaşıyorum. lütfen yardım edin nedir bunun çözümü

Steamdeki marketplace fiyatları 2-3 kat pahalıydı ms store a göre fiyatlar düzeltildimi acaba bilgisi olan varmı ?

toolbar açılmadığı için oyunu sildim geri yüklüyorum son 37 gb ama 1g inio sıfırlanıo anlamadım takıldı kaldı böyle varmı çözümü

Gamepass biteli 1 hafta oldu fakat hala uçuyorum :smiley:

1 Beğeni

Son ödeme tarihi üyelik bitiş tarihinden sonra geliyor.

Konuyla alakasız fakat P3D uçan var mı?

nekadar şanssız bahtsız biriyim ya toolbar çalışmadı oyunu sildim 3 gün bekledim insin die indi girdim bu sefer ne fare öalışıo ne klavye ne joystick ready çekemiyorum uçuş başlamıyo üstüne binalar gözükmüo bide bunların discorddundaki yetkililerde tırt bişi soruoz onu bilmiom bunu bilmiom ne die support oluon ozmn