Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

aga yok hiçbir işe yaramı onlar ilk denedğim onlardı zaten sonra uçuştan çıkıp tekrar girdim gene olmadı oyunu kapatıp açtım gene olmadı pc yi kapatıp açtın gene olmadı

1 Beğeni

Bilemedim :smiley:

yok reset attım herşeye yine açılmıo vfr çıldıracam

1 Beğeni

FS2020 Forum ve Discord adresinden sor yardımcı olurlar.

Format atmayı düşündün mü peki :joy::joy:

1 Beğeni

ne atacam kör uçarım oyunu indirmem 5 gün sürdü

2 Beğeni

üfff
güncelleme erken çıktı yav

3 Beğeni

Bulutların düzelmesi dileğiyle…

11 gb update , adamlar oyunu yeniden yapmis.

1 Beğeni

Bi daha Trabzon’a gidersem havada yakıt bitsin… Herşeyi ters la, anaa 4 sefer circuit yaptırdı bomboş piste.

1 Beğeni

Üst çubuktan biterse yakıt alabilirsin :smiley:

Ne anladım simülasyondan :joy:

Zaten zor durumlar için ,Trabzon için yeterli yakıt almıyorsan Simulasyonun suçu yok :smiley: . 3-4 saat uçup göz göre yakıt yüzünden düşmeye razı değilim açıkcası.

Sen mevzuyu anlamamışsın kanka, yakıt bitmedi. Bi daha gidersem ne olayım tarzında dedim. İndirmedi piste kule.

1 Beğeni

Hee pardon :smiley:

hava durumu calisiyor artik.

2 Beğeni

Beyler artık sabrım taştı. FS2020 sayesinde yerim 0GB’yi gördü. Şuan 4 oyun var. Günlük reset sayısı sizde kaç? Reset atmıyor ve bilgisayar iyice doldu buna çare var mı?

1 Beğeni

Aklima gelen tek yontem windows un cache ozelligini kapatarak yer kazanmak. Ancak cokmelere karsı rısklı cunku backup noktasını siliyorsun. Simulasyonda gecirdigim ortalama zaman sanırım 4 saat ve 1.2 gb download gozukuyor son update harıc fakat el yapımı havaalanları da hesaba katmalısın dostum :+1:

183 saatim var ve çoğu yeri gezdim gezdiğim yerleri silebilirmiyim?

1 Beğeni

Ucus saatini kıskanmadım degil :sunglasses: options/general/data/data limitation belkı care olabilir ama uculan harıtayı sılemıyorsun diye biliyorum yıne de arastıracagım bende

2 Beğeni