Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Öyleymiş teşekkür ederim.

1 Beğeni

Çok alçak uçunca crash veriyor malesef. Bence bunu düzeltmeliler

1 Beğeni

İki kere kaldırıp yeniden yükledim fakat bu ekranda kalıyor,çözümü nedir bunun? kafayı sıyırmak üzereyim, çıkmasını bu kadar bekleyip bir türlü deneyimleyememek insanı sinir ediyor.

1 Beğeni

Selam arkadaşlar oyunu silmeden ssd ye aktarma şansım var mı? Harici de yüklü o yüzden aşırı yükleme süreleri alıyorum. Ayrıca ekran kartım her ne kadar 1050ti olsa da anakart ve işlemci eski olduğu için (işlemci 4. Nesil intel) aşırı kasıyor low da bile, scale i düşürüp, çözünürlüğü 1600 e çekme ile halletmeye düşünüyorum akşam. Ondan sonra bakalım xbox kontrolcüsü ile olduğu kadar.

Bir de elimde logitech 3d pro var ben de onu desteklemiyor deniyordu durum nedir şu an?

1 Beğeni

Burda kaldı 100G’yı zor indirdik şimdide burda kaldı :frowning:

1 Beğeni

VPN indirip gir ben öyle düzelttim olayı

2 Beğeni

Trainingteki İlk Yalnız Uçuş bölümünü tamamlamanız için zaman damgalı video yayımladım. Umarım yardımcı olur.

1 Beğeni

bendede burada kalıyor

kapatıp açıncada burda kalıyor

2 Beğeni

bunun çözümü yokmu acaba vpn açtım olmadı saati kilibati yaptım olmadı 100gb birdaha kurmak istemiyorum başka önerisi olan varmı

2 Beğeni

Valla ben saati kilibati yaptım oldu fakat tesadüfen mi bilmiyorum çık gir yapmakta fayda var kesin bir çözüm yok şuan.

1 Beğeni

1 saate Airbus videosunu yayınlıyorum bugün çok uğraştırdı sıkıntı çektim sonunda oldu.

3 Beğeni

Moğolistan taraflarında aldığım FPS’nin 5-8fps fazlasını alıyorum. Akıcılık gözle görülür derecede artıyor haliyle :smiley:

2 Beğeni

Kıbrıs’tan gece kalkmak harika Ocak ayında yaptığım bir uçuştu Ercan-Esenboğa ama 737-800 ile gece aynı saatte kalkmaya çalıştım ortalama. Ercanda Ground Service yoktu anlamadım kalkış iznini Larnacadan aldım gariptı ama uçuş sonu Ankaranın içinden alçalarak 3C pistine (Şuan 3R) indim güzeldi kısaca :smiley:

1 Beğeni

Navigation Display ekranında (ND) range i alcaltıp yukseltecegım bır kısayol bulamadım yardımlarınızı rıca edecegım :sunglasses:

Saçma bir şekilde tuşlara basamıyorum.

1 Beğeni

:smiley: ahahahahaha bana da oldu kendine geliyor sonra ayrıca irtifa düşürürken benim kokpitteki kaplamalar gitmişti tuşların vs. :smiley: sonra videoyu tekrar çekmek zorunda kaldım en sonunda çekip attım yeter

anormal buglar sıkıntı gerçekten napalım çekicez böyle

simülasyon oyunları yavaş gelişir… - h.e.ö.

2 Beğeni

Trabzona inmek üzereyim eğer gelmezse bittim :smiley:

1 Beğeni

O uçaklar generic model zaten havalimanı geliştirenlerde böyle şeyler çok helikopter bile koyan var gayet sıradan

MSFS Inssbruck güya elle yapılan bir havalimanı ama Orbx çok daha iyi keşke biraz daha özen gösterselermiş güzel duruyor elbette ama yeterli değil. Eklenti alınmak zorunda başka çaresi yok.

Belki bizim eklentileri de alırsınız? :face_with_hand_over_mouth:

2 Beğeni

Dostlar bu hız olayını tam olarak anlamadım otopilota alıyorum ve AP1’e alıyorum irtafımı belirliyorum fakat hızım nedense hem aşağılarda şuan 31.000ft’deyim fakat Airpseed 195kts diyor ve otomatik hızım düşürüyor uçuşta komple manuel ayarladım bi çözümü varmı?

1 Beğeni

Bunu dediğime pişmanmıyım? Gamepass sayesinde erişebildiğim için evet fakat Havalimanlarının daha detaylı olmasını beklerdim. Tabi ufak buglar var bunlar elbet halledilir.

1 Beğeni