Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

sorun cozuldu 3.8 Gb update geldi ilgilenen arkadasların bilgisine

1 Beğeni

Bu ekranda kalıyor çözümü nedir?

2 Beğeni

Kiribati’ye girersem olurmu dedim oldu… bilmiyorum tesadüfen de olmuş olabilir ama bi Kiribati bölgesine bağlan

1 Beğeni

ben de de aynı durum var, çözdün mü?

1 Beğeni

grafik grafik grafik kart kart kart

2 Beğeni

Sildim ve tekrardan yükledim.Sorun çözüldü şuan İstanbul-Ankara uçuşundayım havadan yazıyorum

1 Beğeni

offf 90gb’ı tekrar mı indirdin :frowning:

ben uğraşamam o işle. şimdilik ets’ye devam

1 Beğeni

Evet bilgisayarı sabah açtım akşam geldiğimde inmişti

1 Beğeni

P3D ve FSX de 5000 saati IVAO ve VATSIM ile devirmiş biri olarak, msfs ye geçmek için can atıyorum bir sistem toplayacağım 1 sene içinde. Simin keyfini çıkaranlara da selam olsun :smile: Dinamikler ne durumda?

1 Beğeni

Muazzam bir sey ya. Oyle VFR bir sekilde kaybolasi geliyor insanin.

1 Beğeni

Yayın dışında gerçekten çok daha rahat uçuyorum aslında :frowning: yayınlarda başka çare yok askıya alıcaz videolar daha önemli :frowning:

1 Beğeni

bir şey demek istemiyorum sonumuz hayrolsun

1 Beğeni

Artik evden cikmadan once ucak kaldiriyorum hava durumunu gormek icin ondan sonra cikiyorum hahaha

4 Beğeni

Aynı şeyi ben de yaptım :confused: Çok sinir bozucu…

1 Beğeni

Arkadaşlar sizden ricam Gümüşhaneye gidip bir kuş bakışı fotoğraf atarmisiniz(ben Gümüşhane’de olduğum için bilgisayar yanımda değil anca 1.5 ay sonra kavuşabilirim :grinning:)

1 Beğeni

Resmi forumda insanlar dert yanmaya başlamış :smiley: evet uçaklarda gerçekten bazı garip sorunlar ve eksikler var. Onu hissediyorsunuz. Uçuş modeli için eklemeleri gereken bir sürü özellik var. Yaklaşık 4 yıl önce ilk tohumları atılan bir simülasyondan bahsediyoruz. Ve adamların böyle bir şey yapma niyeti yoktu. Bu kadar uçak yerine daha adam akıllı 10 uçak olsa mis gibi olurdu ama işte mevzu öyle yürümüyor.

1 Beğeni

Video çekecekseniz atma olasılığı olmaz yayındaki gibi sanırım. Bush Trip’ler güzel bir video konusu olur bence. Seyir noktalarından geçiriyor sizi oldukça eğlenceli görünüyor. Nav’a bakmadan giderseniz ekstra başarım veriyormuş.

1 Beğeni

Bush trip yapıcaz da şu an kafamdakileri bitireyim onlar parça parça yapılacak güzel sakin görevler :smiley:

Bugün Airbus A320neo ile İstanbul-Çanakkale yapıcam.

3 Beğeni

Arkadaşlar indirdim fakat girer girmez kendi kendine motorları çalışık halde gelip taxi yapmaya başlıyor anlamadım bu olayı yardımcı olursanız sevinirim.

1 Beğeni

Yukarıdaki menüden AI’ye vermiş olmayasın?

1 Beğeni