Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Onlar yan tarafta sürekli kaldırıp kurmam gerek arada kasa var rudder olayını çözücez bir şekilde gaz kolundaki idare ediyor ama böyle giderse çözüm arıcaz

Yarın yeni sürüm gelmeli bize ya da herkesle aynı anda güncellenecek sanırım

1 Beğeni

Evet, hazirim beyler bayanlar… Sistemi yeni zellanda saatine cevirdim. 8 saate indirmeye baslayacagim hehe. Herkese hayirli sabahlamalar…

Bir toplu ucus mu yapsak?

2 Beğeni
1 Beğeni

gerçekten de işe yarar mı?
demekki microsoft yerel saate göre ayarlamış

1 Beğeni

Ayrıca Pilot grubunun simgesini değiştirmek gerek :smiley: ne koysak ya?

1 Beğeni

Bi dal game pass alıyım da gireceğim bu sektöre…

1 Beğeni

Msfs’yi şuanda Gamepass ile girdim ve yüklüyorum.(90gb)Ayarlardan bölgeyi ve saati Kiribati adası yaparsanız saat 00.05 oluyor ve giriyor oyuna.Hayırlı olsun

2 Beğeni

Vay be…

1 Beğeni

Eveeet indirmeye basladik… Biraz surecek bu is.

1 Beğeni

İndirdiğimiz şuan tam hali demi? Liveryler vs varsa harika olur

1 Beğeni

şu an bize gelen giden bir sürüm olmadığına herkes 1.7.12.0 sürümünü indiriyor yani livery vs. şu an zaten yok planlanmış onlar

2 Beğeni

1 Beğeni

dünya ve üzerindeki havalimanları dahil buna evet; ama “her şey” dahil değil. simulasyonu ultra ayara getirince dünyanın 16K uydu görüntülerini yüklüyor internet üzerinden çekerek. onlar dahil 4 petabyte (4096 terabyte) dosya indirmek lazım. :sweat_smile:

1 Beğeni

#MicrosoftFlightSimulator 2020’nin yeni bölümünde Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan kalkıp Anıtkabir, TBMM, Kızılay, Gar, Bakanlıklar, Parklar, Çankaya Köşkü, Dikmen Vadisi, Gölbaşı, Beştepe, Aşti terminal ve pek çok yerine üzerinde uçuyoruz.

Sonraki bölüm: İzmir-Selcuk uçuşu TBM 930 ile!

2 Beğeni
2 Beğeni

Evet oyun yuklendi !!! GTX1650 16GB RAM i7 9700K Laptop medium ayarlarda 30 fpslerde fotograflanmis sehir icinde cessna ile. Ucus dinamigi p3d den baya bi zor geldi bana. Guzeel.

Edit: Bulutlari high yaptim. Texture High. hala 30 fpslerde oynanabilir. havayi deigstirip bulut ekleyince once kasti sonra duzeldi. Bence oynanabilir duzeyde. Internet: 150 mbps. Laptop: Monster Abra A5 . Demekki illa 2080e gerek yokmus. Sevindim.

3 Beğeni

İnternetiniz kaç mbps?
Bizde indiriyoruz ama sizinki baya hızlı inmiş

1 Beğeni

150 ama indirirken allah ne verdiyse geliyor valla. ISP henuz fark etmedi bende sesimi cikarmiyorum :slight_smile:

2 Beğeni

Maaşallah sizde fiber var sanırım.Benim internet 30 mbps

2 Beğeni

Siz ülke değiştirip falan indiriyorsunuz ama böyle yaptıktan sonra indirme sırasında bir sorun çıkar mı ?

1 Beğeni