Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Oyun dedi linç edin! :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

4 Beğeni

@OnurOzgunay
orta yollu bi joystick şart. controller değil joystick, bazen karışıyor.

öğrenmeye heves edip başlayınca devamı geliyor, youtube ingilizce tutorial dolu, ben youtube’dan öğrendim.

uçak uçurmayı geçtim, çalıştıramıyorsun bile. ben sakin sakin öğrenirim vaktim bol dersen aşırı keyifli. o çalıştıramadığın uçağı güzelce indirmek gibisi yok.

ve hasan haklı VAY SEN NASIL OYUN DERSİN !!!11!!1!:1:!!:!! :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

Eyvallah teşekkürler

It’s Not a Game, It’s a Simulation

I don’t really know the correct way to describe “playing” Flight Simulator, because it’s not quite a game. It’s an unbelievably spot-on simulation of the real world. In the case of the planes themselves, cockpits were 3D-scanned and in some cases, the manufacturers sent Asobo the AutoCAD files for the cockpits so each one could be built to exact specifications.

IGN’den

4 Beğeni

Tamam tamam mesajı aldım

Neyi öğrenmek istediğine bağlı Flight Sim olayı, eğer default dediğimiz simulasyon içi kendi uçaklarıyla öyle takılayım diye düşünüyorsanız, zor bir yanı yok, joystik olduktan sonra ki seçeneklerle motor açık şekilde de geliyor, açıyorsunuz gaz vs. gidiyor.

Ama gerçekçilik istiyorsanız, gerçek uçağın neredeyse 1 e 1 modellenmiş ücretli uçaklarını uçuracağım diyorsanız, ONLINE uçuş istiyorum diyorsanız, o başka bir olaya giriyor. Gerçekten zaman ve önem vermeniz gerekiyor. Gerçekte pilotaj neyse, neredeyse (fiziki hissedilenler ve bir çok detay tabi ki hariç tutuyorum) o şekilde öğreniyor, geliştiriyorsunuz.

Ha ayrıca iyi bir bilgisayar da şart, yoksa ve ben bu hobiyi yapacağım derseniz, içinizde varsa, başladığınız zaman size baya para harcatabilir :))

1 Beğeni

Eyvallah teşekkürler pc konusunda bir sıkıntım yok ama grafikleri gördükten sonra harika bir ‘‘simülasyon’’ olduğunu gördüm. Ama hala o kadar kombinasyon kafa karışıklığı yaratır diye korkuyorum açıkçası bakalım youtube dan destek alacağım bu konuda özellikle

1 Beğeni

Videolar ve bilgiler biriktikçe bir şeyler daha kesin oluyor. Bizim kendi videomuzda bolca doğru bilgi toplanacak. Yeni simülatör gerçekten ciddi ciddi devrim yapmaya geliyor.

https://www.instagram.com/p/B3WoDFDplaO/

2 Beğeni

Microsoft Flight Simulator için 10 dakikalık güzel bir video paylaşıldı. Asobo Stüdio yöneticisi nelerin yeni olduğu ne yaptıklarını anlatıyor. Bugün de attığım maile bir cevap aldım pre-alpha görüntüler için globale yönlendirdi tekrar bakalım. TR’den herhangi bir ses yok tabii böyle işte

bu ülke her gün türkçe içerik için pişman ediyor zaten en iyi koltuğu buluyorsun sponsoru hallediyorsun adam gönderecek ama türkiye’ye satış kargo yok diye gönderemiyor anasını satayım lanet olsun trdekilerden cevap bile alamıyorsun
SimulationENGLISH olsa halimizi siz düşünün

dehşettttttttttt

6 Beğeni

Oha abi bu nasıl birşey ya :scream:

1 Beğeni

yeni tanıtım videosu

https://twitter.com/Xbox/status/1195082809792032769

1 Beğeni

Airbus A320 ve Boeing 747 uçakları da görünmüş oldu.

Efsane gözüküyor fazla bekletmesinler bizi :slight_smile:

3 Beğeni
3 Beğeni
3 Beğeni

KOKPİTLER!

check list kısmı güzel olmuş en azından yeni başlayanlar birçok şeyi bu sayede daha kolay öğrenebilecek
her bakımdan inanılmaz bir şey geliyor
:smiley:

offf ayağımızı yerden kessin yeter

1 Beğeni