Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Yeni bilgiler var. PC için tasarlanmış ama aynı zamanda Xbox için de optimize etmişler.

1 Beğeni

Bugün yeni planlar açıklanacak. Buraya da yazarız.

Robin DR400 kokpiti

TheGuardian’da bir röportaj da var.

Yol haritası; Eylül’de bol bol görsel paylaşılacak. Özellikler tanıtılmaya başlanacak ama ilk bölümü Ekim başında olacak.

4 Beğeni

Takibi sıkı tutalım. Beklentiler yüksek umarım karşılayacak bir simülatörle çıkarlar karşımıza.

:anguished::open_mouth::hushed:

1 Beğeni

Harika :+1:grafikler özellikle gözümü alamadım.

Camlardaki su damlalarının simülasyonu olmamış sanki. DriveClub’un ön camlarındaki gibi bi simülasyon tam yakışırdı o grafiklere.

https://www.flightsimulator.com/

Insider hesabınıza girin yukarıda Tech Alpha Registration çıkacak. Oradan teknik alfa sürümüne katılabiliyorsunuz. Sorular hazırlamışlar onları cevapladıktan sonra onaya gönderiliyor. Her katılan elbette onaylanmayacak. Cuma günü teknik alfa ile ilgili yeni bilgiler paylaşılacak. Ben katıldım ama pek umudum yok. :smiley:

1 Beğeni

Bu oyun için simrig kurulur. Sonuna kadar hak ediyor.

DXDiag verilerini toplamaları güzel. Sistemi kötü olanlar bol bol başvurur da optimizasyonu ihmal etmezler umarım.

1 Beğeni

Dereyi görmeden paçayı sıvamayalım lütfen :smiley:

Bence o verileri toplamaları oyunu test edemeyecek olanlara boşuna kod vermemeleri içindir diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Microzort’a güveniyorum bu kez ya. Lumia kanadından kurşununu yedim ama bu alanda bence pişman etmez.

1 Beğeni

:scream::scream::scream:

1 Beğeni
1 Beğeni

ses olan versiyon

1 Beğeni

Oyun ne kadar gerçekçi hale gelmiş ya helal olsun adamlara peki öğrenmesi gerçekten zor mu ya bu kadar tuş kombinasyonunu