Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Artec Leoya gel. Löp diye 3D yapıyor gördüğünü.

1 Beğeni

aga bu nedir yaaa…
oynayacak olanlar, çok şanslıdır eminim…

yeni yıldan itibaren dört bölümlük özellik tanıtım videolarını türkçe çeviri olarak paylaşıp ardından video çekeceğiz

yok artık…

mevsimler :smiley:

1 Beğeni

Eski FS sürümlerinde dahi gördüğümüz bir şey tabii ki mevsimler, gerçek hava neyse onunla uçuş yapma şansı. Tabii grafik anlamda eşsiz görünüyor.

Ocak ortasında yani muhtemelen haftaya olacak. Sound Scape adı ile 5. özellik tanıtım videosu paylaşılacak.
Şubat ayında ise Aiports ve IFR için iki bölüm daha gelecek.
Haftaya ilk bölümün çevirisini planlıyordum.

1 Beğeni

TECH ALPHA 1 – WAVE 2 INVITES COMING NEXT WEEK!

Starting next week (01.13 – 01.17) we will be sending out the second wave of invitations for testing Tech Alpha 1. If you’ve registered for Tech Alpha 1 but have not been selected, make sure to keep an eye on your inbox starting next Monday!

TECH ALPHA 2 – FINALIZING RELEASE CANDIDATE

We are in the final testing phase for Tech Alpha 2 and expect to have the build ready for release shortly. We are currently tracking to the following timeline:

• 01.20 – Begin sending Tech Alpha 2 invitations.
  • 01.27 – All Tech Alpha 2 invitations sent.
  • 01.27 – Tech Alpha 2 ready for download, begin sending build access emails.
  • 01.31 – All wave 1 Tech Alpha 2 emails sent.

As a reminder, if you are already participating in Tech Alpha 1 testing, you will automatically be granted access to Tech Alpha 2.

1 Beğeni

İlk iki bölümün Türkçe çevirisi hazırlanıyor. Yarın ilk bölümü paylaşırız gibi duruyor sonra da hafta içi videosunu çekeceğiz.

Diğer bölümler de çevrilecek. Ama geriden gideceğiz. Aşağı yukarı sanırım bu şekilde 10 bölüm yayınlanmış olacak. Hepsini Türkçe yayınlamak istiyorum. Bunlar sitede durmadıkça rahat edemiyorum. Microsoft Flight Simulator çıkana kadar her şeyi aktarmak için bunlar şart. Ve ardından gelecek bir sürü güncelleme, eklentiler, paketler de hep yayınlanacak.

1. bölümü akşama doğru yayınlıyorum. Videosu da hafta içi olur.
1 Beğeni

:airplane:En çok istenen özellikler; AI Trafik, ATC(Air Trafik Control), Helikopterler​:helicopter:, Mevsimler, Paylaşımlı İşlevsel Kokpit, VR/Track IR

1 Beğeni

2020 yılında yayınlanacak olan Microsoft Flight Simulator için Asobo Studios tarafından yayınlanan özellik tanıtım videolarının Türkçe çevirilerini paylaşmaya başlıyoruz. Yeni uçuş simülatörü ile ilgili ilk bilgilerin ve simülasyonun dünyasının anlatıldığı World isimli birinci bölümün çevirisini yayınlıyoruz.

:sunglasses:

https://www.simulasyonturk.com/microsoft-flight-simulator-2020-simulasyon-dunyasi-ve-ilk-bilgiler-videosu-turkce-ceviri/

4 Beğeni

Yeni uçuş simülatörü Microsoft Flight Simulator‘ın hava durumu simülasyonu Asobo stüdyosundan kreatif direktör David Dedeine tarafından anlatılıyor. İkinci bölümde bizlere hava durumu tam anlamıyla anlatılıyor.

https://www.simulasyonturk.com/microsoft-flight-simulator-hava-durumu-simulasyonu-ozelligi-weather-2-bolum-turkce-ceviri/

2 Beğeni

Bu simülatör Steam’de olacak mı?

Bu gidişle steam bu simulatorde olabilir :joy:

1 Beğeni

Steam’a gelmeyip abidik gubidik sitelerden satılırsa (bazı OMSI addonları gibi) çok şey kaybeder.

Steam’e gelmez Microsoft Store’da olur sadece.

Microsoft Flight Simulator için 2019 yılında yayınlanan ilk resmi tanıtım videolarından bu yana ortaya çıkan tüm uçaklar YouTube kanalı Flight Sim tarafından listelendirilmiş. https://www.simulasyonturk.com/yeni-microsoft-flight-simulatorin-ucak-listesi-ocak-2020/

2 Beğeni

Adamların kafa yapısını merak ediyorum. Bu ne lan? :rofl:
Her şey bu kadar smooth olmak zorunda değildi, anladık yaptınız da fazla be birader :smiley:
İlla satın aldırırsınız, zaten ekonominizi böyle işlerle de zirveye çıkartabiliyorsunuz. Sonra “bizimkiler” diyor ki…
Neyse… :zipper_mouth_face::smiley:

2 Beğeni