Yeni DAF XG siparişi verenler buraya!

ETS 2’ye resmen eklenecek olan Yeni DAF XG, XF çekicileri yakında çıkacak.

Mirror cam, multimedya kokpit gibi özellikler nedeniyle çok bekleniyor.

#startthefuture

ETS 2’de filosuna Yeni DAF çekicisini ekleyecek kişileri bekliyoruz. (Çıkıştan sonra aracınızın görüntüsünü de paylaşabilirsiniz.

Yeni DAF Lansman Tarihi: 9 Haziran
ETS 2 çıkış tarihi: ???

22 Beğeni

Ben şimdilik 1 adet beyaz renk Daf ön sipariş verdim.

1 Beğeni

Önlerden yerimizi ayıralım :smiley:

2 Beğeni

Önce test sürüşüne gidip bakacağım. Beğenirsem almayı düşünüyorum.

3 Beğeni

Benim anlamadığım XG ve XF arasındaki fark nedir ? Eskiden Üst Segment XF diye biliyordum şimdi XG mi olacak ? Ve Şimdiden 2 tane(XG-XF)Ön siparişi verdim ben :smile:

1 Beğeni

XG Aynasız versiyonu galiba

1 Beğeni

XG daha uzun versiyonu fotolarda görünen de tamamen o ancak kokpitteki bu yeni olaylar XF için de geçerlidir belki görücez.

3 Beğeni

Ben bir tane siyah full paket, otomatik sipariş ediyorum.

1 Beğeni

Ben de bir tane beyaz XG siparişi vermek istiyorum.

2 Beğeni

Lansman Sarısı MirrorCam Full+Full XG alacağım sanırım ama önce görmem lazım :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

DAF bu jenerasyonda “CF” yerine “XF”, “XF” yerine “XG” yaptı diyebiliriz…

6 Beğeni

premium paket 3 tane verdim önsiparişle lansamn sarısı?! :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Bence iki tırın dış tasarımı aynıysa içide aynıdır kötü bir şey gelmeyecektir eminim

1 Beğeni

Ben bir tane beyaz renk XG alayım beğenirsem toplu alım da yaparız :smiley:

4 Beğeni

Önden daf sarısı renginde bir adet ve bir adet paccar turuncusu renginde olmak üzere toplam 2 adet sipariş verdim şirketime hayırlı olsun :wink:

2 Beğeni

gelsin alalım bahane ile oynamadığım ETS2 ve almadığım iberia dlcsinide alır sürerim orada. o zamana kadar ATS devam ara ara.

2 Beğeni

NextGen Scania kalitesinde olsun yeter.

3 Beğeni

sipariş verildi , sanırım bütün filo yenilencek .Mevcut araçlar satışa çıkarıldı.

2 Beğeni

Kim ne derse desin, MP5 yada Yeni Man gelene kadar Scania NG oyunun en yakışıklı en kaliteli aracı olmaya devam edicek :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

scania çok sevmem ve kullanmam ama hakikaten çok kaliteli

1 Beğeni