Yeni DAF XG siparişi verenler buraya!

1. sorunun cevabı eğer yüksek kabin olan çekici XG ise o üst segmen, 2. sorunun cevabı XG olan 2 farklı kabin seçeneği olan yüksek kabin çekici XF ise daha öncesinden CF olarak bilinen tek kabin seçenekli XG ye göre düşük kabin çekici
1 Beğeni

Ben marka tutmam, DAF XF’nin Euro 6 modeli de Euro 5 modeli de ETS 2’de kullanırken en zevk aldığım araçlarda ilk sıralarda olmuştur. Bu sebeple zaten sipariş veririm :smiley:

2 Beğeni

ben eski araçların(daf) kokpitini çok sıcak buluyorum yenisinin sızıntı görüntülerini gördük gelince anlayabiliriz de öyle ya da böyle bu araç barındırdığı özellikler nedeniyle ets 2 ve oyuncuları için bambaşka olacak
belki bu mirror cam, multimedia olaylarını mp5’te ilk olarak görmek isteyebilirdiniz de işte… çıkışa denk gelme olayı daf’a kalmış

bunca lisans konusunda sıkıntı yoksa scsnin araç departmanını daha da hızlandırması gerek sanki??? modelleme sürecini kastediyorum çünkü hiç bitmeyecek gibi bir araç bolluğu ve yenilemesi var
ayrıca bunlardan sonra bence bazı markaların eski model kamyonları getirmeye ikna olup nostalji yaşatması gerek
bu dafın da faydasını bol bol göreceğiz bundan sonra lansmanlar simülasyonda :slight_smile:

14 Beğeni

Bence CF devam eder,hatırlarsanız bir ara da Scania G çıkmayacak deniliyordu yeni kabin çıkmadan önce

1 Beğeni

Vazgeçilmez turuncu rengimizden bir tane de biz verelim :wink:

4 Beğeni

Hangisi seç bakalım.

4 Beğeni

Bayii ile konuştum renk seçersek aracın teslimatı 2022 Şubat ayını bulabilirmiş. Çünkü 2021 için siparişleri bitirdik dedi.

Ben de lansman rengi için onay verdim. %80 olasılıkla mirror cam ile gelecek aracım. Ama düşük bir ihtimal de olsa normal aynalı gelebilirmiş söz veremeyiz dedi.

3 Beğeni

Ben şuanlık sipariş vermedim, çünkü tamamen görmek, dokunmak istiyorum :smiley:
Ama onun yerine Amsterdam Daf Bayisi ile anlaşıp, XG test aracı ayarladık. 10-15 Haziran arası alabilirsiniz dedi arkadaşlar :slightly_smiling_face:
Çeşitli testler yapıcaz, beğenirsek filomuzdaki XF106’larla değişim yapacağız :slightly_smiling_face:
Renk konusunda bir fikrim yok ama yüksek ihtimal Beyaz veya Lansman Sarısı alacağız :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

MP5’in var olan modelden bir farkı yok hatırlatırım. :slight_smile:

1 Beğeni

Kırmızı aşkımızdır bir 460’da ben söylerim full paket.

5 Beğeni

Yinede hoş duruyor :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bende verdim 1 tane en full’ünden

4 Beğeni

Ben bi’ tane Jamaika mavisi XG rica edecektim. Mümkünse full+full olanından.

6 Beğeni