Yeni Construction Simulator (ana konu)

Otel inşaatı için eğimli temel kazıyoruz :heart_eyes:

Sitede ek bir screenshot konusu açmayayım dedim malum sitenin durumu yüzünden. :slight_smile:

4 Beğeni

Oyunun Multiplayer sunucularına Türkiye tarafından erişim sağlanamıyor. Diğer milletlerden oyuncular sunucu kurabiliyorken biz Türkler sunucu kuramıyoruz. Bunu Astragon’a bildirdiğimde en kısa sürede düzelteceklerini söylediler ama böyle bir saçmalık olabilir mi ya? Türkler hariç herkes çok oyunculu oturuma bağlanarak sunucu kurabiliyor.

1 Beğeni

Oyunun kamera moduyla ss aldığımızda nereye kaydediliyor? Belgelerim dosyalarını vs. kontrol ettim bulamadım… F12 ile alıyorum mecbur :confused:

C:\Users\your_user_name\AppData\LocalLow\weltenbauer-se\ConSim\Media\Screenshots
Sanırım buraya kaydediliyor

1 Beğeni

Teşekkür ederim :slight_smile:

Dönüşte plaj görevi için taktik alırkene

12 Beğeni

Çok realistik grafikler varmış ben de aldım ama böyle olmadı :joy::joy:

4 Beğeni

Kesin fotomontaj var bunda. Dış minnaklarin oyunu bu

4 Beğeni

Hangi grafik modu bu? kesin paralıdır(!) :sweat_smile:

1 Beğeni

Aracı satamıyorum bu hatadan nasıl kurtulabilirim yükleri indiremiyorum bilen var mı.

araci depoya gondermeye calis yada yukleri sirket menusunden goruyorsan oradan gondermeyi dene.

1 Beğeni

Teşekkür ederim malzemeleri depolayarak kurtuldum.

Silo inşaatını bitirdim.

2 Beğeni

Şu oyunda geceyi atlama hızlandırma vs var mı ya da varda ben mi bulamıyorum :smiley:

Maalesef yok :smiley:

Oyun güzel ama biraz işkence gibi. :smile:

Tüh olmadı şimdi bu… Arada zaman geçirmeye oynuyorum da gece hiç çalışılmıyor işkence gibi :smiley:

1 Beğeni

Geceleri beton döküyorum bende sırf zaman geçsin diye :smiley:

Bizde hiç bir şey beğenmiyoruz ha. :smile:

Yoo şimdi bak orada dur, sadece geceye vurgu yaptık dikkat edersen. Onun dışında baya keyifli, tam zaman geçirmelik :smiley:

1 Beğeni