Yeni Construction Simulator (ana konu)

Aynen katılıyorum :smiley:

Böyle yapamayan CS oynuyorum demesin :stuck_out_tongue:

6 Beğeni

Otel inşaatının sadece harfiyatından(sattığım kum) 500000CR kaldırdım. Eskiden excavator kullanmayı sevmezdim ama 3 gündür kazıyoruz çok keyifli :smiley:

2 Beğeni

Patch notes: Update #1 (PC)

• General bugfixes and improvements

• Graphics polishing

• Mission polishing, fixed minor gameplay issues

• Tweaked balancing of experience and money in multiplayer

• Fixed problem with the UFO cargo in USA map tutorial

• Improved traffic system

• Fixed speed camera trigger speeds

• Traffic lights switch faster now

• Localization fixes

• Added free keybinding for controllers

• Fixed joystick keybindings, so they don’t reset themselves anymore

• Tutorial is now skippable

• Camera movement with sticks is now possible for Saitek Heavy Equip Farming Sim Controller

• Camera controls can now be customized in the controls settings

• Added input key for activating the main function of compactors, roadwork machines and concrete mixers (customizable)

• Fixes for server region selection in multiplayer

• Changed confirmation of profile and company names so no long presses are needed

• Partly fixed crashes related to terrain works

• Multiple UI fixes

• Multiple fixes for restore problems

3 Beğeni

Construction Simulator – Update #2:

New Features:

• Added Chinese voice overs to dialogues

• Added possibility to skip time

• Added deadzone settings for controllers and joysticks

Bug fixes and game improvements:

• Balancing adjustments: Jobs played on job scope “hard” are more challenging, now

• Improved free keybinding for controllers and joysticks

• Improved performance of construction view

• Improved driving behaviour for keyboards, added input gravity and digital axis sensitivity settings

• Polishing and bugfixes for jobs

• Mobile excavators inverted boom fix

• Fixed activation of some achievements

• Localization update and fixes

• Fixed some crash occurrences

• Improved situations where crashes can occur

• General bugfixes and improvements

sonunda düzgün bir iyileştirme

5 Beğeni

:slightly_smiling_face:
Şimdi daha kaliteli oldu gibi sanki.

8 Beğeni

hoşgeldin lisans bebek

3 Beğeni

75 TL ile Hayırlı Olsun

1 Beğeni

Extended Edition alanlara vermiyorsa bu sürümün olayı neydi ben anlamadım şimdi?

1 Beğeni

Construction Simulator için yayınlanan çeşitli iyileştirme güncellemelerinin ardından ilk DLC çalışması Kramer markasının kepçeleri için geldi.

@berkee season pass değildi ama zaten kramer olmasa bile olur böyle devam edecekler ve çoğu paket bizi ilgilendirmeyecek.

4 Beğeni

nasıl ya ciddi mi bu? :smiley:

Oyuna devam eden var mı şuan? 55 saat civarı oynadım sonra garip bir şekilde aşırı sıkıldım oyundan 2.5 aydır oyuna girmiyorum bile…
Oyuna 2-3 kez güncelleme geldi ancak hep aynı bir şey değişmemiş gibi hissediyorum valla. The Bus gibi oldu hiç oynayasım gelmiyor :smiley:

1 Beğeni

90 saatlik multiplayerin ardindan biranda girmemeye basladik, son girisim 4 ekim de olmus. evet guncellemellerde birsey katmadi oyuna, sanirim omru bukadarmis. sadece arkadaslarla biranlik hevesle bir aksamlik yada hafta sonu eglencesi olarak kalacak gibi

o kadar saat oynanış gayet yeterli oyun o kadarlık :smiley: daha fazlası için sağlam bir sürüş sistemi ve daha serbest oynanış zart zurt bir sürü şey lazım ama bunların yapacağı bu kadar yapacak bir şey yok. yine de iyidi. ben de giremedim. hotel inşaatı bile bitmedi son aşaması kaldı. bunun da nedeni developerlık :smiley: yapmam.

2 Beğeni

Bende Playstation 4’te oynuyorum ama saçma sapan FPS düşüşü oluyor ve hata verip kapatıyor oyun. O yüzden bende ciddi anlamda soğudum oyundan.

evet, bende oyuna girmiyorum 16 saat oynamışım ve en son 28 aralıkta oynamışım onu da yeni PC ile denemek için girmiştim oynamak için değil, ömrü bu kadar kısaymış demek, şu sıralar giresim de gelmiyor hiç. :smiley:
Eski oyunlarındaki o hype öldü mü desem yoksa CS için çok geride mi kaldılar çok geç kaldılar mı desem, uzun yıllar beklediğimiz bir oyun olmasına rağmen şu anda kimse bakmıyor bile, devamlılık yok oyunda.
Garip… :unamused:
Sadece grafik anlamında gelişmiş, onda da bir şeyler eksikmiş gibi geliyor bana.
Dönüp CS2015e baktığım zaman biz bu oyunun neyini seviyorduk diye yeni oyun bana tam tersi geri gitmiş gibi geliyor, her şeyden önce mobil oyunlarda kolaylık sağlamak için o kullandıkları sistemleri pc oyununa da yapmaları bana oyunu aşırı basit hissettirdi, kepçeyi römorka yüklüyorum aracı bağla diyorum kepçeyi kendi istediği pozisyona sokuyor oyun mesela bunun gibi yani, ben tam geriye yaklaştırıyorum sabitlediğim zaman römorkun ortasına geliyor, çok kısıtlanmış gibi geliyor oyun bana.
Cs2015 de o satın aldığımız malzemeleri araca yüklerken bi çaba gösterirdik dizmek için, şimdi her şey otomatik.

2 Beğeni

Oyunda optimizasyon sorunu mu var? Nerdeyse her türlü ayarda 30 40 fps de kalıyor oyun. Benden başka yaşayan ya da çözüm yolu bilen var mı acaba?

Evet var. Ciddi bir sorunu var hem de.

1 Beğeni

güncellemeden sonra oldu sanırım, öyle diyenler var.