WoTR - Euro Truck Simulator 2 - Almanya için Ticari Bağlantılar Etkinliği

6 Beğeni

hadi 1 dlc yi bedavaya getirdin o zaman :smiley:

1 Beğeni

4.45’inci saniye benim resimlerim gelince hasan abi yavaşlıyor :yum:

Etkinlik yalan oldu halbuki her şey basitti o şart bu şart şöyle olmasın derken millet kafa karıştı.

1 Beğeni

Başından itibaren kişisel görevde sadece en az 300 km şartı olacak ve sonrasında insanlar km şartına takılmadan istedikleri ülkede çalışabileceklerdi böylece karışıklık olmayacaktı.

Aslında o kadar karışacak bir durum yok. Ne yapılacağını bir kez adam akıllı okuyup anlamaya çalışsa yapılacak takır tukur. Ama olmadı. Her etkinlikte olduğu gibi bunda da aynı muhabbet oldu. Sürekli aynı sorunlar ve kendini tekrar eden sorular.
Birde şu var, etkinlik pek ilgi görmedi. ATS’de yapılan son etkinlikte olduğu gibi daha yaratıcı, ilgi çeken bir etkinlik olsa böyle olmazdı. Bakalım ne zaman biter veya yakın zamanda iptal mi olur…

2 Beğeni

Şahsen Wotr başarımı için kısa mesafeli sürekli ağır tonaj çekmeyi düşünüyorum aynı zamanda etkinliğe katkısı olur .
Tabi baraj ve değişiklikler hoş olmadı ama yapacak bir şey yok . Tonaj ticari bağlantılarda on planda olmaması lazımdı.
“İcat çıkarmayın benim başıma” demek istiyorum buradan Pavel’e.

2 Beğeni

Baltic Sea’nın parası çıktı işte :slight_smile:

1 Beğeni

reklam ucretı alacakmısın bızden :smiley: ellerıne saglık yayın canlımıydı bılmıyorum yenı gordum sımdı…

8 iş yaptım da anca multiplayerda @Emre54 ile oldu iki işi girip yapayım dedim şu an da çekilmez şimdi o harita özellikle dün gece boş yerlere gidince trafik de olmayınca sıktı normal oyunda bu kadar sıkılmıyorsun

topluluk hedefleri sistemi daha yaratıcı etkinliklerde kullanılmalı

@blackmoon :smiley:

3 Beğeni

Hala günde 1 mn ton artıyor. Bence şu ana kadar görevlerini yapanları ve world of trucks üzerinden başarımlarını alanlara hediyelerini verip iptal etsinler. Ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Bir diğer seçenekte 20 mn ton falan yapabilirler sınırı…

Bu gidişle 25.000.000 tona indirecekler gibo duruyor. Doğru düzgün ilerlemiyor.

Mantıklı çünkü çok sıradan bir görev, sıradan hediyeler ama amaç çok fazla. Baya topluluk olarak burun kıvırdık resmen. :smile: Umarım bir sonraki etkinlik için çıkarımda bulunmuşlardır.

Bence iptal edip kalan hediyeleri vermeyecekler yok lan size hedie mediye diyerek :joy::joy::joy:

Her seferinde bilindik hediyeler ve değerli değil

Günün haberi;

• Edinilen bilgiye göre yaptığı etkinlik rağbet görmeyen SCS, etkinliği bitirebilmek için tüm çalışmalarını durdurdu ve stüdyosunda bütün çalışanlarına Almanya etkinliğini bitirmek için yük taşıtıyor. Bu şekilde etkinliğin 2020’ye kadar biteceği tahmin ediliyor. Pavel yaptığı açıklamada “ATS için çıkaracağımız Volvo VNL tırını ETS2 nin etkinliği bitmediği için çıkarmadık çünkü oyuncuların etkinliği bitirmeden ATS oynamaya geçmelerini istemiyoruz. Bütün şirket işi gücü bıraktık ETS 2 oynuyoruz tahminlerimize göre 1 sene içerisinde etkinliği bitireceğiz ve etkinliği iptal etmek gibi bir düşüncemiz yok. 3 gündür çocuklarımı okula göndermiyor evde bilgisayar başında yük taşıtıyorum” dedi.

//mizah amaçlıdır gerçek sanmayın :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

8 Beğeni

Alın bunu burdan. Alın bunu. Al al al al al al al.

3 Beğeni

Bu 300km olayının kalkması biraz bu mantık oldu millet alıştı 150 150 gitmeye kimsenin 90 la gidesi gelmiyor eskiden f7 falan ata ata yapanlar vardı şimdi onuda engelleyince SCS amca kimse yüzüne bakmıyor :smiley: 10 işi zorlaya zorlaya yapanlar var…

3 Beğeni

İnsanlar sıkıldı aynı ödüllerden. Çok isteyen parasını verir pazardan alırım diye düşünüyor. Haklılar da teşvik edici ödüller değil çünkü. Oyundaki jantlar da, krom çıtalar da tarihi eser niteliği taşıyor artık. Ver bir tane yeni jant bir tane yeni krom çıta bak nasıl yapıyor herkes. Eminim bunları modellemek ve uyarlamak sadece bir skini tüm araçlara uyarlamaktan kat ve kat daha kolaydır. Zaten skinleri bile doğru düzgün uyarlamıyorlar da neyse.

4 Beğeni

Wotr yükünde F7 engellemeleri mantıklı değil üstüne ultra gerizekalılık ulan hadi etkinlik zamanı yaparsın diyelimde normal zamanlardada servise gitme problem… dün 2.500 km lik yolun 1000 km sini gidince az gözüm dalmış 1 saniyelik olay falan aracı hafif yatırdım hızım 80 85 hız sabitleyici gidiyorum… mecbur f7 yük gitti… Mp girsen zaten trollerden yada bazılarının dikkatsizliği mesafeyi ayarlayamayıp çaprması ile devrilmelere çare yok. Wotr sıvadı olayı artık… bazıları yük hasar alırsa ne anlamı kaldı diyorda % 5 6 hasarlı yükü 10 da olsa götürürüm. ne bilim 1 yada 2 seferlik telafi servis gidebilmeliyiz…dün şirketin konusuna espri olsun diye yazdım ama çok sövüyorum…
geçenlerdede Mp de başıma geldi arkadan 150 ile giden bi mal geldi vurdu 3000 küsürlük yol teslimata 150 km kala yalan oldu

kişisel dorse de ayrıyetten baltalayan diğer faktör zaten wotr olayını.

4 Beğeni