World of Trucks Etkinliği - ETS 2'de Vive La France için Yeni Ticari Bağlantılar!

Ben şu rotayı izledim şahsen benim garaj amsterdamda amsterdamdan fransaya yük aldım sonra calaise ışınladım ordan dovera sonra lilleden helsinborga ( 2 tane uzun iş yaptım bu bitanesi ) işi bitirince metze ışınlayıp ordan Kölne ve brussele 2 yük daha attım sonra Lyondan Geneveye gittim Niceden Milano Paristen Viyenaya götürdüm ( 2. uzun iş aslında çok uzun değil 600 küsür km ) en sonda buda uzun sayılır esbjergden roscoffa götürdüm 2 kere gemiye bindim kara yolu olarak 550 km gitmişim… Ha bide şehirlere yaklaşınca gideceğim şehirlere f7 attım :smiley: hem mazottan hemde zamandan tasarruf :joy: ( ha bide Lyondan lüxemburga götürdüm onu unutmuşum :smiley:

2 Beğeni

Yav acaba editörden tüm ülkelere fransa ile bağlantı kurmak için yeraltı hızlı tren mi yapsam ? :joy:

1 Beğeni

Hocam promodsun değiştirilmeyen kısımları var oralara götüreyim dedim onu kabul etmedi yoksa ingiltere seferini daha uzun ve daha güzel yapıcaktım… Dediğin şey olmaya bilir yani ama bi dene istersen hoşuma gitti fikir :joy:

1 Beğeni

Yükü taşıması etkinliği anlamaktan daha kolay. 2 gündür 1000kmlik yol yapıp duruyorum. 90 sabit olunca da bitmiyor

1 Beğeni

Scs tamda bayramı buldu yaw :joy:

1 Beğeni

Bitirdik sonunda rozetimizde aldık

Link

1 Beğeni

fransadan yuk alak zorunda degilsiniz sinirdaki ulkelerin en yakin sehirlerinden yuk alip fransaya teslim edebilirsiniz. tabiyki iki uc ulke uzakti ama sonucta cok fazla zaman kazandim bu sekilde

2 Beğeni

Aynen 6 teslimat sınır ülkeden yapılıyor zaten gerisi avustralya , danimarka (esbjerg) , Çek cumhuriyeti (praha) yaptım şahsen :smiley:

3 Beğeni

Gündüz görevleri yapmaya başlayacağım bugün çok yoruldum gittim geldim. En son da alkol aldık kafa bi milyon beyler :d şu an ETS2 en gereksiz şey benim için :flushed:

https://www.park.simulasyonturk.com/t/world-of-trucks-etkinligi-ets-2de-vive-la-france-icin-yeni-ticari-baglantilar/147/41?u=kamsci

En kolay yol benim bulduğum tabi…

2 Beğeni

Yayında birlikte yapalım multiplayerda zaten sıkıntı yok?

Olur vallahi benim 2 profil var diğerinede almış olurum hem :joy: farklı bişeyler gelirse orjinale atarım fazladan bayrağım olur hatta 3 tane wot profilim var wot ilk çıktığında nasıl becerdiysem 1 oyuna 2 profil bağladım :smiley: ama bu bir sır kimseye söylemeyin

WoTr ilk açıldığında retail key ile kayıt olmuştum sonra o keyi Steam’de aktif ettim eski profile ne oldu bilmiyorum ama kayboldu gitti. Hatırlayamadım. Üye arama olsa bulurum. Senin de öyle bir şey olmuş olabilir.

1 Beğeni

Hatırlamıyorum tam olarak ama öyle bişeyler oldu galiba

Tek bi soru görevi bitirince sadece bir item mi düşücek? Saygılar :smiley:

:joy: 3 bayrak bir kule :joy:

İyi bari bugün bitirebilirsem hala bişeyler kazanabilirim :joy:

Ben hala satmadım, arkadaşın önerisini dinledim bahalım,pahalanır dedi , işe yarayacak mi ? :smile:__

niye satıyosun ki? güzelce kullan işte, 3-5 lira için koleksiyonunu bozma.

Valla ben sattım Fransa DLC’si aldım :slight_smile: Hem tüm aksesuarları iki adet def dosyasından birkaç satır silinerek kullanabiliyorsun. Şahsen etkinliği sırf başarım için yapmıştım, iyiki de yapmışım.

2 Beğeni