World of Trucks Etkinliği - ETS 2'de Vive La France için Yeni Ticari Bağlantılar!

2 kere İngiltere’ye yük taşıdım sadece 1 geçerli oldu, oynamak için güzel bir neden yinede

1 Beğeni

Farklı ülke değilde şehir olsa daha iyi olurdu :frowning:

1 Beğeni

Aynı şehire bırakınca kabul etmiyormuş. 2 kere Rotterdam yaptım 2.de kabul etmedi yani yükü aldığımız yerde bıraktığımız yerde farklı olacak hep galiba en son bu sonuca vardım :smiley:

1 Beğeni

Hepsi ayrı ülke olması lazım. İki kere Almanya olmaz değil şehir…

1 Beğeni

Zekice bir çıkarım. :crazy_face:

Fiyatı ne durumda şu an , kafamda o paranın üstüne para ekleyip spin tires almak var . Ama bakalım :smile:

Valla ben şuan 32.90 çıkardım itemlerden , ama fiyatları aşırı düştü

1 Beğeni

:joy: SCS digerleri gibi yapamiyor. Sonucta etkinlikle dusen bir olay ve kitle ogeler icin liralarca para sacamaz. Ben sadece etkinlik ve world of trucksin sonraki asamasi icin seviniyorum gelince tartisiriz

2 Beğeni

En doğrusu buymuş boşa yük taşıyorum :frowning:

Tartışalım :face_with_raised_eyebrow:

Ben hissediyor simuş bilmek bir şeyler

2 Beğeni

Sonunda bende bitirebildim bu etkinliği. Memlekete gitmeden halletmem iyi oldu, çok rahatladım :slight_smile: En temizinden 5 farklı ülkeye Fransa’dan yük alıp teslim ettim, gerisini ise diğer ülkelerden alıp Fransa’ya getirdim. Aynı şehre bıraktığımda oldu, sıkıntı çıkarmadı. Teslimatların çıkış ve varış ülkeleri farklı olsun, ha biri Fransa olsun yetiyor…

2 Beğeni

Wow fransaya gelsek te oluyor yani ?

Olur olur. Etkinlikte gitmediğin bir ülkeden al Fransa’ya getir kabul.

1 Beğeni

ben bu etkinlikten bir şey anlanamadım fransadan nereye yük taşıyaçağız avrupa diye ama ben almanya da farklı şehirler taşıdım 2 yük geçerli gösterdi neden olabilir?

Ben bitirene kadar fiyatlar 1-2 tl arasına düşmüş bile :smiley: son görevi yapıyorum şimdi

1 Beğeni

ben bu etkinlikten bir şey anlanamadım fransadan nereye yük taşıyaçağız avrupa diye ama ben almanya da farklı şehirler taşıdım 2 yük geçerli gösterdi neden olabilir?

Hocam 10 farklı ülkeye götüreceksin Almanyadan 2 farklı şehire götürürsen 1 tanesini sayar farklı ülkelere götürmeye dikkat ediniz…

2 Beğeni

Bir kağıda yazacağım. :nerd_face::joy:

14 tane ülke var dostlar illaki bulursunuz

2 Beğeni