World of Trucks Etkinliği - ETS 2'de Vive La France için Yeni Ticari Bağlantılar!

Selamlar, SCS Software yeni bir World of Trucks etkinliği başlattı. Kısaca ETS 2’de Fransa haritasından diğer Avrupa ülkelerine en az 10 herhangi bir yük bulunan teslimat yapmanız gerekiyor. Karşılığında Steam envanteri için aksesuarlar verilecek.

Etkinlikle ilgili tüm bilgiler!
https://www.simulasyonturk.com/world-of-trucks-etkinligi-ets-2de-fransa-icin-yeni-ticari-baglantilar/

Bu konu altına online iş yaparken ki fotoğraflarınızı ve ödüllerinizi paylaşabilirsiniz. Eğer multiplayer’da oynayacaksanız birlikte organize olup yapabilirsiniz.

İyi bayramlar…

Ben katılamıyorum… :frowning:

3 Beğeni

X ülkesine bir kere yük götürdüyseniz bir sonraki de X ülkesine ise sayılmıyor, bilginiz olsun.

Pazartesiden sonra katılırım.

Hazır pahalıyken hemen bitirmeye bakın.

10 uda farklı ülke mi olması lazım yoksa şehir mi?

Malesef yapamayacağım galiba , yavaştan yer degistiriyorum .

10 Farklı ülke, canım çıktı 8 tane yapıcam diye ve boşta kalanların hepsi GoingEast ülkeleri şuan…

Su an itemlerin guncel fiyatlarini ekleyin

6 ila 30 dolar arasında değişiyor.

1 adet Alman bayrağı 200 küsür lira ile listelenmişti, sayı arttığı için ucuzlama başladı

GG!

Çıkaran varsa satsın şimdiden. Çok para ediyor çok.
hebele
(Daha sadece biri satıldı.)

@TheMumja Bravo, hayırlı olsun :slight_smile: Ben 2 saat içinde 5 ülkeye taşıyabildim, gerisini yarına bırakıyorum. Çok zahmetli iş…

Pazartesiye kadar 50kurus olur sans…

Ama bana manyak şans düştü bi Almanya çıktı ki ondan pazarda 2 adet var biri benim, bir de en pahalılarından çek düştü…

Zaten hep memleketteyken oluyor :smile:

3 tane tamamladım. Biraz yorucu ama oynamak için amaç katması iyi oldu :smile: Herkese iyi yolculuklar :blush:

1 Beğeni

her yük farklı ülkeyse sıkıntı gelde uğraş şimdi. ülke değilde şehir olsaydı iyidi

Artik acilisa ozel bi cekilis yaparsin ahahahahah

Yükün alındığı şehir farklı olması gerekiyor. Yükü bıraktığın yerle alakası yok galiba