World of Trucks - 2019 Büyük Yılbaşı Etkinliği

Etkinliği bitirenlere aşağı yukarı 10-12 TL arasında rozet vs geliyor, satışa çıkarırsa RttBS DLC sini alamayanlar 10 TL civarında düşük fiyatla alıp oynayabilirler

1 Beğeni

Seneye bugünlerde fiyatları daha da artar diye düşünüyorum. Geçen yıl verilen çam da öyle olmuş

10-12 liralık ürünler hangisi hocam. Ben bitirdim toplasan 5 lira etmez

bende şimdi bitirdim ama 2 ödül gelmedi mi boyama paketi ile çorap

Helsinki cosmus 6m nedir ya :joy:

1 Beğeni

Kolay yolu bulunmuştur :joy:

1 Beğeni

Güzel bir etkinlikti, herkese iyi seferler olsun. :joy:

Hediyeleri bile nasıl arıyorlar :joy: :joy: :joy:

3 Beğeni

Bilgisayarsız kaldım, yapamıyorum etkinliği. Hayrına benim hesap içinde yapabilecek var mı. Bu ve sonraki aşamadaki ödüllerin hepsini verebilirim yapana, amacım sadece rozeti alıp koleksiyona eklemek :smile:

Hocam ben bitirdğimde çorabı 12tlye sattım.

2 Beğeni

12tlye 2 satış görünüyor :slight_smile: güzel şans ama ilk olduğunu bilsen istediğin fiyatı yutturabilirdin sonuçta global fiyat :smiley: 2$ ediyor

Çoluk çocuklar benimki çabuk satılsın diye envanter ürünlerini 1 kuruş düşük koymaktan p*ç ediyorlar maalesef.

Bu daha düşer artık 10 kuruş falan olur etkinlik bitene kadar. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Almanlar ETS2 yi deli gibi oynuyor, ikinci beş yıldızı da aldılar.
Bu aslında aşikar etti resmen kitleleri, Almanya Polonya Fransa Türkiye ve Rusya ilk beş…
Bilmiyorum etkinlik bitince sıramız ne olur, şu Calais Duisburg arasında gidip gelen Türkler’e ayar olmamak elde değil… resmen Calais gibi bir yeri üçüncü yıldıza taşıyor veletler… neyse…
Gelin görün ki silip süpürüyorlar Germany’ler

4 Beğeni

Almanlar ile alakası yok, Berlin’den 170km kısa mesafe yük çıkıyor dlc’si olmayanlar direkt oradan alıyor, bizde de Edirne’den Tekirdağ’a yük çıkıyor 6 defa gittim bıktım.

Osnabrück ve Berlin maximum a ulaşmış şehirler. size 4 yıldızda olanları paylaşayım isterseniz ona göre fikriniz olsun
-Lille
-Düsseldorf
-Amsterdam
benim görebildiğim şuan bu 3 şehir 4.yıldızı tamamlayıp 5.yıldıza gidenler. An itibariyle de 163/200 yıldız durumu.

TÜRKİYE’DEKİ YILDIZ DURUMU 08:55 saat itibariyle
Edirne-2 yıldız
Tekirdağ- Yıldız yok
İstanbul-1 yıldız

bu gelen envanter ödüllerinin satış fiyatları niye bu kadar düşük

Bişey sorucam 200 de bitmiyor değil mi ? Bitiyosa aşırı erken okul vs derken bitiremedim ve benim gibi olanlar da vardır bence

image Tekirdağlılar yuh be :smiley:

yapamadı :smiley:

Edirne’den Tekirdağ ve İstanbula yük çıkıyor ama Tekirdağ ve İstanbuldan dönüş yükü çıkmadığı için bir de yeni dlc şehirleri oluğundan herkes alamadığı için geri kaldık. Ben 25 30 sefer yaptım ama sıkıldım.

1 Beğeni

Ets2 de 12/12 tamamlandı
Şimdi sırada ats var

İkisinde de ortak sayılıyor yani ETS 2’de bir yapınca ATS’de de bir sayılıyor. Dolayısıyla ATS’de de tamamlanmış görünecek. Ödüller her ikisi için de gelecek. Ancak yük yine de çıkar, topluluğa destek için yapabilirsin yalnızca bireysel hedefin 12/12’de kalır.

1 Beğeni