World of Trucks - 2019 Büyük Yılbaşı Etkinliği

Geleneksel yılbaşı etkinliği ETS 2 ve ATS için başladı.

Etkinlik kuralları ve nasıl yapılacağını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Bu sene farklı bir yol izlenmiş.

18 Beğeni

İstanbul, Edirne ve Tekirağ’ı ilk 5 yıldızlı şehirler yapalım.

3 Beğeni

İlk işi aldık, ışıklandırma güzel olmuş. Karanlıkta daha güzel olur :slight_smile:

6 Beğeni

berk yük arama kısmında kolay çıkıyor mu?

1 Beğeni

Kolay çıkıyor evet

2.yüküde teslim ediyorum

4 Beğeni

mesafeler nasıl uzak mı yakın mı?

1 Beğeni

250Km cıvarında gördüğüm kadarıyla en az.

2 Beğeni

anladım teşekkür ederim

2 Beğeni

Yildiz vermek icin yuku teslim ettigimiz sehire mi vermis oluyoruz yoksa yuku aldigimiz sehre mi orayi tam anlayamadim merakla bekliyoruz @HasanOfke

1 Beğeni

ATS de deneyen var mı ben harici yüklere girdiğimde oyundan atıyor.

1 Beğeni

ATS oynamadım hiç. Kar olayı nedir?

1 Beğeni

Edirne’den aldığımız teslimat başarıyla yapıldığında oraya 1 teslimat ekleniyor. Ben Tekirdağ’a götürdüm ama Edirne’ye eklendi varış yerinin önemi yok. Ancak Edirne’yi bitirince Tekirdağ’dan da yapabiliriz rastgele kafamıza göre işte zaten wotrde takip edilebiliyor harici sözleşmeler ekranı haritasında şehirlerin üzerine gelince bize ne kadar teslim edilğini de gösteriyor.

Türkiye birinci bitirebilir aslında ama şu an için zor yine de bence kendi şehirlerimiz için zorlayalım.

4 Beğeni

Duyuru!

Önce Edirne şehrine yüklenelim. Oradan iş alıp götürelim sonra ışınlanıp tekrar oradan alalım. Sırasıyla diğer şehirlere geçeriz. Şu an Edirne daha yüksek :smiley:
Diğer şehirlerle rekabete giriyoruz.

6 Beğeni

Işınlanmak ve simülasyon. Hiç uyuşmuyor maalesef… Şahsen nerede kaldıysam oradan devam ettim ve ışınlanmayı da düşünmüyorum. Şehir takıntım da yok, neresi uygun düşerse oraya gidiyorum.

7 Beğeni

Noel baba yollarda

3 Beğeni

Edit: Normal yük taşıdıktan sonra denedim ve düzeldi sanırım. Hata vermedi. Tuhaf.

1 Beğeni

tamamdır başkan, yalnız Edirne yıldızı kapınca diğer şehirlerimizi kulak arkası etmek yok :slight_smile:

1 Beğeni

fmax i dinlendirmeye almıştım. artık yılbaşı yüklerini götürmek için motoru ısıtırız.

3 Beğeni

Edirne 95 - Amsterdam 92
zirvedeyiz 17:29 itibariyle

Edit: Berlin’i görmemişim :smiley:
iki katı ilerimizde, ama geçebiliriz.
davranın gençler

2 Beğeni

7 Beğeni