World of Trucks - 2019 Büyük Yılbaşı Etkinliği

şimdi çıkıyorum akşamdan sonra bu dalga için yayın açılabilir

9 Beğeni

Yukarıda etkinlik seçme yerleri gözükmüyor. ne yapmam lazım üstadlar ?
(etkinlik : 0/12 diye yazan yer)
Ve bir yerden de çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim.

Tekerinize taş değmesin hayırlı işler olsun.

güncelleme gelmişti yaptın mı?

1 Beğeni

sürümüm yeni. 1,36 dayım. hatta yeni çıkan DLC lerede sahibim. tam tamam malzemeler. lajkin yukarıda o etkinklik barı gözükmüyor.

hesabı’nın world of trucks işe bağlantısını kontrol etsene @kaptanerayy

1 Beğeni

bağlı tabikide. o giriş profillerde baplı diye bir ibare yazıyor. şimdi hiç bir betaya katılmayı seçtim onu güncelliyor birde öyle girii yapayım çünkü eski goodyear etkinğiliğnde de aynı sorunu yaşamıştım öyle yapmıştım bakalım üstad :slight_smile:

1 Beğeni
  1. yükümüzü de Edirne’den aldık bakalım, Teslimat yeri Kozloduy (BG)

4 Beğeni

11 tane kaldı :slight_smile: :slight_smile: azmin yenemeyeceği bir şey yoktur

daş değmesin herkezin lastiğine :slight_smile:

Berlin in ileride olmasi normal cunku oyun guncellendi ve hemen herkesin ilk garaji berlin oldugundan arac oraya park edildi uyarisi aldi ve etkinligin detayina bakmadan ise basladi en kotu 1 sefer atti diye dusunuyorum.

2 Beğeni

Oyundaki tüm tırları (evet ivecoyu bile) kullanarak bitirdim. Daha da taşımam o dorseyi :smiley:

2 Beğeni

Bu kısmı anlamadım. Nasıl artacak burası? Topluluk için mi bu kısım yoksa bireysel taşıma için mi?

Edit: Berlin 1 yıldız alınca anladım ne işe yaradığını.

1 Beğeni

Daha bir ay var yaw yavaş yavaş mı yapsak acep :smiley:

4 Beğeni

şu an bakarsan orası 1 diye değişti. Berlin şehrinde ilk 1000 adet teslimat tamamlandı diye. Yani her 1000 teslimatta orası artacakmış onu da anlamış olduk :smiley:

1 Beğeni

Benim anladığım sanırım. Turkiyede ki illerden hediye alıp yurtdisinda götürmek mi. Yoksa yurtdisindan hediye alıp turkiyeye getirmek mi

1 Beğeni

Yükleme: ets2_20191218_010930_00.png…

Bu koca oğlan bu eventte yardımcı oldu teşekkürler koca bebek :slight_smile: :slight_smile:

Hepinizin tekerine daş değmesin hayırlı işler bol kazançlar olsun.

yan lastikler yannn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

1 Beğeni
  1. yıldız Edirne’nin. 1000. teslimata niyet 1001 yaptım. :smiley:
6 Beğeni

Garajı İstanbul yapıp iki tane teslim ettim sonra Edirne yapıp sanırım iki daha teslim ettim emin değilim artık bu gün duruma göre devam ederim

ödülleri pek beğenmedim ama maksat etkinlik olsun :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Neranjana adam ya☺️ fahri Edirne’li

4 Beğeni

berlin kafayı yemiş 4. yıldıza ulaşmış.