Ulanalp 3D Model Çalışmaları

Kokpite giriştik, yakında atmayı planlıyorum. Ondan da sonra akslar ve alt kısım. Sonra da mutlu son :')

5 Beğeni

Kokpit başlar…

10 Beğeni

Konudan bağımsız 2K cgi denemem. Yorumlarınızı beklerim. Ses konusunda berbat oldu ama videoda iyiye gidiyor gibiyim :slight_smile: premiere’de daha kötü olur sanıyordum ama halloldu efektler

7 Beğeni

Çok ilerleyemedik ama olsun :‘’)

9 Beğeni

4 Beğeni

Keşke kendim örseydim :frowning:

2 Beğeni

10lu setlerde baştan ve sondan 2. vagonlarda olan pantograf ve trenin üzerindeki kablo borusu (sanırım) ve akslar (bu tüm vagonlara) eklendi.

6 Beğeni

@Efehan’a teşekkürler, birkaç hatam varmış, onları da düzeltmeye çalıştım. Son hali;
Güncelleme; yeni bojiler ve pantograf yönünün düzeltilmesi.

9 Beğeni

Marmaray dışında gizlice yürüttüğümüz Ets 2 haritası için bazı modeller denedim :slight_smile:

8 Beğeni

Spoiler’ın dibine vurduk bugün :smiley:

6 Beğeni

Bir tren sever olarak 2. Fotoğrafa kalbimi bıraktım

1 Beğeni

En basit şey benim için :smiley:

Durak yapmışlığım da vardı, marmaray bir şekilde başarılı olursa durakları da yaparız belki kim bilir :slight_smile:

Aga buraya girmez TIR

3 Beğeni

Aga askeriye derken Olukbaşı Deresi’nin ordaki mi?

1 Beğeni

Ben oyunda nasıl soktum o zaman? :thinking:
Nakliye ya da gezme amaçlı geçebilecek diyelim. Özellikle bağlandığı ara sokaklar varken burayı da yapmak istedim. Dönüşler dorse ile imkansız sayılır ama oyunun sadece tır ile oynanmadığını da düşünecek olursak alternatif bir mekan, gezintiye açık. Özellikle mod severler için. Hem zaten tırla girilebilen de bir sürü yer yapılıyor.

Onun için de kullanılabilir tabi fakat başka bir yer için yapmıştım.

Çok eski bir (yine fotoğraf üzerinden çizdiğim) 737 MAX kokpit denemesi.

5 Beğeni

Sahibinden satılık az kullanılmış 2013 kasa 10’lu Marmaray tren seti :laughing:

Keşke sahibindende tren satışı da olsa da troll amaçlı güzel render alıp ilan versek :stuck_out_tongue:

13 Beğeni

Çok geyik oldu bugün kb’yın :S

Ve evet öğeyi denetle :slight_smile:

7 Beğeni

Şu glareshield’ı Allah rızası için biri hayrına modelleyebilir mi? :smiley: çok zor sanırım 3. ya da 4. denemem bu ve sürekli tırtıklı görünüyor. Sketchup Bu iş için doğru bir program değil ama vaz geçemiyorum da… Çaresiz kalırsam bir de Rhino’yu deneyeceğim modeli oraya atıp :smiley:

7 Beğeni