Train Simulator Turkey Studio Trakya Projesi

Teşekkürler hızlı ve detaylı bir şekilde ilk etabımızı tamamlayıp paylaşıma sunacağız. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Train simulator mı yoksa Train sim world 2’ye mi çıkıyor acaba? Çok güzel duruyor görüntüler çünkü. Oraya yapılmasını çok isterdim. Başarılar :slight_smile:

4 Beğeni

Bence de, umarım Train Sim world 2’ye çıkıyordur :face_with_hand_over_mouth: :smiley:

5 Beğeni

Maalesef TSW 2 içerik geliştirmemiz mümkün değil. Train Simulator 2022 serisi için geliştiriyoruz. Bizlerde sizler gibi TSW nin içerik konusunda kullanıcılara açılmasını bekliyoruz ama halen bir kıpırtı yok

5 Beğeni

TSW 2 için ekip arkadaşlarımdan birinin yaptığı bir çalışmamız vardı.
TCDD TVS 2000 SERİSİ YOLCU VAGONU

6 Beğeni

Eğer TSW2 için Marmaray’ı yaparsanız tren modelimi verebilirim :slight_smile:

elimden gelirse başka modelleri de yapmaya çalışırım duraklardaki v.b. Umarım yakında Mod desteği gelir. Tekrar kolay gelsin :slight_smile:

2 Beğeni

TSW 2 Değilde şuan ki projemiz halkalı etabına geldiğinde bir tık üst seviyeye geçmek gibi bir çılgınlık yapıp marmarayı proje ye dahil edersek ilerleyen süreçte birlikte çalışa biliriz. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Elimdeki modellerle destek olmaya çalışırım tabiki. :slight_smile: Fakat TSW2’ye mod desteği geldiğinde oraya da bir güzelliğiniz olur umarım gelecekte :smiley:

2 Beğeni

Sıcak sıcak yeni görüntüleri atalım. Ekibimiz arı gibi çalışıyor :slight_smile:

8 Beğeni

Ellerinize Sağlık :slight_smile:

2 Beğeni

Herkese iyi akşamlar… Taze görüntülerle geldim :slight_smile: Ekibimiz var gücüyle çalışıyor çok yakında bir çok gelişme ile tekrar burada olacağım :slight_smile:

7 Beğeni

Harika görünüyor, başarılarınızın devamını dilerim. İyi çalışmalar :slight_smile:

  • Ufacık bir öneri olarak bunları instagram’da da paylaşmanız güzel olabilir
3 Beğeni

Teşekkürler Orada da paylaşımlara başlayacağız. :slightly_smiling_face: Biraz daha görüntüler ortaya çıksın.

3 Beğeni

Herkese merhabalar yavaş yavaş ilk etabın sonlarına doğru ilerliyoruz.

13 Beğeni

Çok yakında… :slightly_smiling_face:

9 Beğeni

Herkese merhabalar 13 Km’lik hattımız neredeyse hazır son obje çalışmalarımızı yapıyoruz. Çok bekletmemek adına ve hızlı üretim için hattı parça parça yapıyoruz daha çok detaya dikkat ediyor ve özenli çalışıyoruz. İlk etabımız 13 km ile Çatalca Kabakça :slight_smile: 2. Etap olarak için şuan kurfallı sinekli mevkine yönelmeye başladık bile :slight_smile:

En yeni görüntüleri ile Kabakça İstasyonumuz :

14 Beğeni

Başarılar, halkalı’ya henüz daha yol var ama canınız sağolsun, proje çok güzel olmuş ellerinize sağlık :slight_smile:

4 Beğeni

Resimler paylaşıldıkça Train Simulator 2022’nin, daha doğrusu klasik Train Simulator’ın grafiklerinin bu kadar iyi gözüktüğüne inanamıyorum :smiley: TSW2 den ayırt etmekte zorlanıyorum :slight_smile:

Proje çok iyi ilerliyor, Emeğinize sağlık.

4 Beğeni

Merhabalar çok teşekkür ederim. İlerleyen sürümlerde elbette oralarda geleceğiz amacımız tüm trakyayı yaşatmak. Tüm hattı bir kerede bitirip çıkmak uzun zaman alacağı için parça parça çalışıyoruz ki bu da bize daha özenli daha dikkatli çalışmamıza olanak sağlıyor.

4 Beğeni

Çok teşekkürler. Grafiklere gelince resimleri çeken ekip arkadaşım reshade kullanıyor tabi elimizden geldiğince hattımızda optimizasyonu sağlamaya çalışıyoruz. Ama evet TS de bu görüntü kalitesi mümkün. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni