Türk yapımı otobüs simülasyonu projesi - eXem Game Studio

Mehrbaa ets2ye entegrelimi olucak yoksa ayrı oyunmu

Ayrı oyun olacak. Ets 2 veya herhangi bir oyuna mod değil projemiz😊

2 Beğeni

Ne güzel merakla bekliyoruz

1 Beğeni
4 Beğeni
15 Beğeni
9 Beğeni
12 Beğeni
15 Beğeni
6 Beğeni

Bu oyunun yapımının yaklaşık % kaçı bitti? Bilgi verir misiniz? Şimdiden teşekkürler. Kolay gelsin. :+1:

1 Beğeni

Öncelikle teşekkür ederiz. Oyuna gelirsek şuan çıkaracağımız demo için %60’lık bir kısmı bitti diyebiliriz. Oyunun mekanik kısmı yani oynanış ile alakalı kısımları hazır harita üzerine çalışıyoruz. Genel oyun olarak bakarsak harita kısmından dolayı %20 gibi bir oran verebiliriz.

5 Beğeni

İyi Günler Hocam Hangi Platformlara Çıkacak Mobile Çıkma İhtimali Varmı

İyi akşamlar. Mobil platforma çıkartmayı düşünmüyoruz. Pc için geliştirmekteyiz.

Demoda İstanbul olursa tadından yenme valla. Çünkü sizi bilemem lakin benim hayatım bu şehirde geçti. Hal böyle olunca diğer şehirler bilmiyorum.

Sistem Gereksinimleri Nasıl Olacak Ve Fiyatı Ne Kadar Olacak ? belli mi

2 Beğeni

Sistem gereksinimlerini belirlemek için stres testlerine başlamadık henüz erken. Ama olabildiğince optimizasyon konusunda çalışıyoruz. Fiyat konusunda da net bir durum yok. Bunlar projenin sonraki aşamaları. Şuan amacımız projeyi başarılı bir şekilde bitirmek.

8 Beğeni

Proje bittiğinde destek çıkmak için satın almaya değer. Zaten bunun için uğraş veriyonuz.

2 Beğeni

https://twitter.com/eXemGame/status/1681717034747346950?t=2vfUcoiwZgowdEQs08SJzQ&s=19
:stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

bu proje yaşıyor mu ?

Aynen ses seda yok!