Türk yapımı otobüs simülasyonu projesi - eXem Game Studio

eXem adındaki yerli geliştiriciler Unreal Engine 4 üzerinde otobüs simülasyonu yapıyor.

Fizik sistemini gösteren video geldiğinde rahatlayabiliriz belki?
Ne olur ne olmaz göreceğiz. Konuyu açmış olalım. Çok büyük beklentiler değil de neyin ne olduğunu bilerek destekleyelim. Geliştiricilerle görüştükten sonra bu haberi yazıyorum.

21 Beğeni

hadi bakalım inşallah optimizasyonu ve fizikleri iyi olan bi oyunla karşılaşırız diyelim o zaman.

4 Beğeni

Unreal güzel bir oyun motoru. Fernbus kalitesinden de bu ortada. Optimizasyon başarılı olursa eğer etsde boş boş otobüs modlarıyla gezmekten kurtuluruz.

7 Beğeni

Fernbus’u bile zevk ala ala oynuyorsam yüksek ihtimalle bunu da oynarım. Fizikleri haritası ve modlarıyla güzel bir oyun olur umarım

1 Beğeni

eXem Game Studio :bus:otobüs simülasyonu için ilk fizik testi videosu yayınlandı

video umut verdi ama daha fazlasını isteriz :smiley:

10 Beğeni

fizikler hoş duruyor, kamera sarsıntısı da olsa tadından yenmez (ekibe bir öneri sadece)

2 Beğeni

Sabit kamera ve iç kamerada aslında var fakat birkaç iyileştirme yapmamız gerekiyor. O yüzden videoda devre dışı bıraktık. Öneriniz için teşekkür ederim🤗

8 Beğeni

Daha önce haulin piyasasında bulunmuş muydunuz nickiniz eskilerden çok tanıdık geliyor

Uzun zaman önce eX Design olarak çok takıldım. Modlarım vs. de vardı. Seni tanıyorum😄

1 Beğeni

Sırf böyle mütevazi, kaliteli ve güzel konuşmanız nedeni ile teşekkürler başarılarınızın devamını dilerim tüm ekibe başarılar iyi sağlıklı mutlu günler dilerim :+1:

Eski kurtlar kendini hemen belli ediyor :joy: facesmile den hammer2006 bende canımm :joy:

2 Beğeni

İyi dilekleriniz için ekip olarak teşekkür ederiz. :hugs:

2 Beğeni

@eXcluroN Ben de seni hatırlıyorum abi Facebook kullandığım dönemde yazışıyorduk

@hakankara seni de hatırlıyorum kayseri süha bey :joy:

2 Beğeni

haberini sonra yazarım yayına giricem

10 Beğeni
4 Beğeni

merakla beklediğim 2. Bir oyun daha, hadi bakalım hayırlısı

1 Beğeni

Teşekkür ederiz😊

1 Beğeni
13 Beğeni
8 Beğeni

Ooo efsane görünüyor her şey. Ets2nin ilk otobüs modcularından birinin de ekipte olması çok güzel. Başarılar

4 Beğeni