TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

private server gelince her yer bizim olur :smiley: ÇOK AKILLI YAPAY ZEKA TRAFİK ARAÇLARIYLA beraber oynarız :slight_smile:

2 Beğeni

Avrupa 1 sunucusunda oynarsanız bir nebze olsun fark eder ama oyuncu sayısı az. Avrupa 2’de de DLC bölgelerindeki oyuncular daha iyi gibi oluyor genelde.

2 Beğeni

Özellikle Going East DLC si daha rahattır. :smiley: Trolü, trafiği azdır. Kafa dinleme yeri :smiley:

Dandikmp

sayliraven 1813941 - YouTube Siz siz olun size ilk musallat olan velette olsa küfürler de yağdırsa da benim yaptığımı yapmayın 300 kişilik oyunda yanımızdan oyun admini geçiyor olacak ya 1 hafta yedim… Sonuç olarak admin ile truckermp üzerinden konuşmada bende kayıt olup olmadığını sorması bendede olmayışından dolayı o velete ceza da yediremedim… bunu asıl paylaşma sebebim kullanışlı bir video çekme programı varmı oyunda kullanabileceğim… pc özellikler i5 7300hq gtx 1050 4G 8gb ram oyunu ve pc performansını çok etkilemeyecek…

1 Beğeni

Nvidia ekran kartlarının bazılarını destekleyen GeForce Experience programı içerisinde ShadowPlay oyun içi kayıt özelliği var. Çözünürlük, kare hızı, bit hızı gibi birçok ayarı kişiselleştirme imkanı da var. Uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir fps düşüklüğüne yol açmadı.

1 Beğeni

aynen bilmiyordum öğrenmis oldum… gayet işede yarıyor basit kullanışlı… Mp deki veletler, hele dün aksam çileden cikartip ceza aldıgım hareketleri yapmama sebep olan gibiler yandi. :slight_smile:

1 Beğeni

Genel memnuniyet anketi hazırlanmış truckersmp tarafından:

Hız limitini 120 ye çekin , çoluk çocuk oyunu bıraksın yazdım da bakalım dinleyecekler mi :thinking: :smiley:

2 Beğeni

Dedi bişe da

Yeni duyuruya göre tmp`ye türkiye sunucusu açılacakmış ve bursa ilinde olacakmış şuan ise test aşamındaymış…

1 Beğeni

Kardeş dediğinden hiçbirşey anlamadım. Daha detaylı açıklayabilir misin acaba?

Mışla muşla olmaz kaynak ?

@ali.n044 Türkiyeninde artık kendi sunucusu olcak işte bu sayede daha iyi ping alınabilecek…

@altunsoy07

1 Beğeni

@Yusuf05 Peki bu resim nedir? Birde bursa dedin o ne alaka? kaynak?

Olay genel olarak söyle sanırım,yöneticilerden kat bir görsel paylaşmış

Turkiyenin pastada büyük bir dilime sahip olduğu aşikar… Bu yüzden sunucu kaynağının bursada olduğu bir sunucu açılacak…

Tab2 akıllara şu geliyor , en azından benim aklıma…
Özel odaların olacağı al araçlar ile oynayacağımız platformda neden ayrı sunucu açılmaya gerek duyuluyor , daha çok erken olduğu için??? Belki göreceğiz

1 Beğeni

İnş sorunsuz bir şekilde çalışır çünkü zamanında yazmışlardı Türkiye deki alt yapı iyi olmadığı için server kurmayı düşünmüyoruz demişlerdi

1 Beğeni

1.32 güncellemesinin her 2 oyun için uyarlanma süreci hakkında bir açıklama yapılır, şu anlık o açıklamayı bekleyin! Diğer resmi Ana konularda TruckersMP ile ilgili muhabbebetlere girmeye gerek yok!

2 Beğeni

Vay demek Bursa yaşadığım yer artık 15 20 ping felan alırım herhalde.

Canlı yayında yeni özellik açıklanıyor. Twitch