TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Ne özelliği acaba merak ettim şimdi izlicem
Edit ats de karavan tanitiyor bisey yok.

Vizyon süper!!!

2 Beğeni

1.32 mp’ye ne zaman uyarlanır sizce ?

Cumaya kadar tamamdir illaki

Gençler şu video izleyin derim.

Bu vıdeo da pek bır sey anlayamadım

bu ats multiye skoda ile karavan götürme getiriyorlarda serverları hep boş oluyor. eskisi gibi ilgi yok ats multiye

Skodalara hem ats ye hemde ets 2 ye güncelleme getiriyorlar yeni boya vs. İnşallah şu sesini düzeltirmişlerdir.

Cok az kaldı gelecek. Tahminen akşama veya yarın

4 Beğeni

bir kaç gündür servera bakıyorum. eu 2 de olan kişi sayısı 2000 küsür. tmp bi güncellensin full olur direk :slight_smile: neyse gelsin birazda kendi dorselerimizle online da gezelim

aga sadece sesı deıl bastıgında arabanın ucması ve durmak bılmemesı onlarıda duzeltselre tadından doyulmaz ha

Skodaların oyunu katlettiğini düşünecekleri yerde skodaya yenileme getiriyorlar allah akıl fikir versin bunlara

Aynen öyle. Gerçi pek oynadığım söylenemez ama olayları görüyoruz. Şu arabaları sadece yetkililere özel yapmaları gerek…

Sıngle daha ıyı

bugun hayırlısıyla mpyede uyarlanıyor cunku konvoy var bugun truckersmpnın

saat 4 oldu 5de konvoy var hala update yok yaw

Saat 5 de değil 17:00 UTC yani 3 saat fark ile 20:00’da konvoy Türkiye saati ile ve gelemeyedebilir şu an için TruckersMp’ye güncelleme

ıyıde zaman dılımıne baktıgımda avrupa ıstanbukl yazxıyo

Bir public konvoyuda böyle olmuştu eski mpde çalışann sürümde oldu konvoy update olacak bir şey yok sonuçta 1.31 e çekersen oynarsın

al bana ınternet cekeyım 1.31e