TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

girebildin mi?

arkadaş ne sabırsızsın girdiğim zaman söyleyeceğim dedim ya evde değilim.evde olduğum zaman gireceğim söz :slight_smile:

haa öyle desene evde değilim diye :smile:

1 Beğeni

Arkadaşlar o bölgede uyarı ışıklarını kapatın yoksa kick yersiniz !!!

Sırf şu olay için yükledim multiplayer. Baya bir trafik var şuan, 5-10 dakikadır bekliyorum. Ama ortam şahane :slight_smile: Multiplayer olayı burda sarıyor…

1 Beğeni

harbi dün akşam bi çocuk ben bağlantı yoluna ayrılan yere girdim tam girerken gördüm sağa doğru kaçtım 90 la girdi çocuk sağa yaa

O değil de 83 mil uzunluğunda ki yolu 1 saat 15 dakikada gidebildim :joy: Sadece yoğunluk var.
Rahatsız eden yok, yolu kesen yok, çarpan yok. Herkes kendi şeridinde. Birbirlerini bekleyenler, yol verenler. Ortam iyiydi…

3 Beğeni

çünkü adı üstünde abd, abd de kural neyse oyundada kural tanıyor. ets ye bakarsan avrupa troll çok :smiley:

olum çok eğlenceli günlerdir kuyruk bekliyorum herkes kurallara uyuyor falan :smiley:

1 Beğeni

Bu kadar admini bir arada gördünüz mü hiç ? :smile:

3 Beğeni

çok kalabalık yerde 9-10 a kadar düşüyor şehir içine girdikçe ama yük alma yerinde 15-20 fps alıyorum. kasmadan geçtim o yolları. normalde 30 fps üstü alıyorum

bende dün akşam girdim adım adım gidiyor 3 saat sürdü santa cruz tarafından santa maria yi denemedim

1 Beğeni

O kuyruğu beklerken pc hararet yaptı. Birazdan şansımı tekrar zorlayacağım

Aman araca bişey olmasın.

Arkadaşlar 2. serverı kapattılar maalesef tek server dan devam.sabah durum buyken öğleden sonra değişmiş. niye kapattılar bilmiyorum ama herhalde trafiğin yoğun olması hoşlarına gitti.

TruckersMP - Simülasyon ve / Fix

Herkese merhaba,

Bir süre önce fix komutu ile ilgili görüşlerinizi sorduk . Daha sonra da belirttiğimiz gibi, ortalama aylık oyuncularımızdan sadece birkaçı ankette oy kullandı. Bu, çalışma emrini nasıl istediğine dair net bir görüş elde etmediğimiz anlamına geliyor.

Bu durumun aynı kalmasıyla sonuçlandı. Ancak, ankette oy kullanan kişilerin tüm gelen seslerinizi dinledik, Facebook sayfamızdaki ve resmi uluslararası grubumuzdan gelen tepkileri okuyarak ve bireysel oyuncularla sohbet ettikten sonra, tekrar dikkatli bir şekilde incelemeye karar verdik ve simülasyonu başka bir düzeye itmek isteyenler hitap etmek için bir değişiklik daha yaptık.

/ Fix komutunu tamamen simülasyon sunucularımızda devre dışı bıraktık. Hız sınırlayıcısını etkin kılan sunucular bir simülasyon sunucusu olarak düşünülmekte, bu yüzden hız sınırlayıcısını etkinleştirilmiş bir olay sunucusu isteyenler bu komutu kullanamazlar.

Bu değişim bazı oyuncularımıza umut getirse de, şu anda bu komuta ilişkin herhangi bir değişiklik yapmaya planımız yok.

Mutlu sürüşler!

-TruckersMP Ekibi

Orijinal

Hello everyone,

A while ago we asked for your opinion on the /fix command. As we have stated afterwards, only a handful of our average monthly players voted on the poll meaning we didn’t get an ultimate clear view on how you want it command to work.

This resulted in the situation to remain the same. However, after hearing all the voices of the people that voted on the poll, reading reactions on our Facebook page and our official international group and having conversations with individual players, we decided to review it again with great care and we concluded that we had to push one more change to cater those that want to push simulation to another level.

We disabled the /fix command entirely on our simulation servers. Servers that have the speed limiter enabled are being considered as a simulation server, so those who request an event server with the speed limiter enabled will not have this command available.

While this change might bring hope to some of our players, we have no plans to push any other changes in regards to this command at this moment.

Happy trucking!

-TruckersMP Team

2 Beğeni

Kaç aylar öncesinde paylaşıldı bu yenimi gördün

şubat ayında paylaşıldı bu foruma da bi atayım dedim.

/fix komutu dışında başka hangi komutlar var. (Dorse hasarı silme vs.)

Bir simülasyon nasıl katledilir derseniz TruckersMP’ye bakın. Gerçi burada sorun oynayanlarda. Simülasyonun s’si ile işi olmayıp sırf sohbet ede ede 150 ile basayım, sollama yapayım, makas atayım diyenler oldukça TruckersMP ekibi de kan kaybetmek istemiyor doğal olarak. ETS 2’nin çok sattığını görünce bir yandan seviniyorum bir yandan da üzülüyorum. Herkes değil sadece gerçek simülasyoncular oynasa keşke…

2 Beğeni