TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Motordaki değişiklikler önemli ya da değil. Yorumda kısaca ben CD Projekt’te çalışıyorum işimi bırakamam buradan gelen gelir az bla bla diyor. Vakit ayıramıyor ayırsa da bu saatten sonra uzatmaları oynadıkları için olmuyor. Gençken başka zamanını dilediği gibi kullanıyordu. 7 yıldır da bu şekidle devam etmek fedakarlık ister. O yüzden sona geldik bundan sonrası anlamsız. SCS zaten kendi multiplayer’ını geliştiriyor ama duyurmuyor. Bahsettiği sorunları da kendileri mutlaka aşmıştır sonuçta motora direkt erişim ve değiştirme izni zaten SCS’nin kendisinde var. Truckersmp’nin geliştirme tekniği ile artık bir yere kadar gidiliyor.
Eğer SCS 1-2 yıl içinde duyurup çıkarırsa zaten yine Truckersmp gibi organizasyonlar kendi sunucularını açıp binlerce kişi ile yine oynayabilecek. Yeni bir dönem başlayacak.

Ama bir yere kadar gerçekten bu insanlar hayatını veriyor ve karşılığında aptal ergen problemleriyle uğraşmak istemiyorlar. O yüzden yok adminlikmiş supportlukmuş moderatörlükmüş faso fiso :smiley: gelmekte olanın önüne kimse geçemez.

4 Beğeni

SCS kendi multiplayer mevzusunu çıkarırsa rekabet olacağı kesin. Hele ki mod desteği gelirse düşünemiyorum…

2 Beğeni

Mod desteği hoş olur ama bi tane delinin araba modu kullanıp 200le tırıma girmesini istemem o yüzden sadece belli modlar olmalı :slight_smile:

3 Beğeni

Tabii ki. Ayrı sunucularda hizmet verilirse güzel olur. Yoksa 2. Suberb vakası yaşamıyalım :blush:

1 Beğeni

:))) güldüm ama güzeldi :ok_hand: :+1:

2 Beğeni

Belli ki daha önce biri musallat olmuş :))))

2 Beğeni

TruckersMP forum’da paylaşılana göre 13 Eylül 1.38 için herkese açık uyarlanma olarak gösterilmiş :smiley: Beklediğimize değecek mi göreceğiz.

Forum sayfası

1.38 Development Update - Page 10 - News Archive - TruckersMP Forum

2 Beğeni
2 Beğeni

TMP SCS’ye gönderme yapmış :smiley:

Ek Açıklama 2020-09-12 233906

2 Beğeni

Lasse açıklama yapmış Araç sesleri sorunları giderilmiş fakat şuanlık halen korna sesleri bozuk olacakmış çözmeye çalışıyorlarmış

Güncelleme geldi girebilirsiniz

2 Beğeni

Ve 1.39 beta başlar.

3 Beğeni

1 ay idare edelim. Önümüzdeki ay ATS için 1.39 beta başlar.

2 aylık bekleyişin ardından TruckersMP ekibi 1.38 güncellemesini desteklemeye başladı. ETS 2 ve ATS’nin 1.38 güncellemelerinin ardından multiplayer modunun uyarlanması haftalar sürdü. Neredeyse yaz boyunca son güncellemede multiplayer oynanamadı. https://www.simulasyonturk.com/truckersmp-1-38-guncellemesine-uyarlandi-ats-ets-2-promods-2-50/

9 Beğeni

kornalar çalışmıyor onun dışında bir sorun görmedim. havalı korna ve normal kornalar oyun içinde çalmıyor. dolayısıyla bir sessizlik oldu oyun içinde

Arkadaslar mpde geceyi gunduz yapabiliyomuyuz sanki bi ara oyle bisi vardi

Bahsettiğiniz konsol komutu TruckersMP yönetimi tarafından engellendi, konsola yazsanız dahi çalışmıyor. Komut; “g_set_climate reference” ydi

2 Beğeni

Yeni bir Kirkenes doğuyor :grin:
Ufaktan kadraja girmişiz :))

8 Beğeni

Bu hangi yol reis hemen bi gidem bende

Yiğit, Valencia dan circuad Real isminde ( Madrid’e yakın bir bölge) bir şehre giden iki yolun alt kısmında… üstteki otoban alttaki efso yapılmış git-gel yol.
Meşhur Kirkenes tarih olacak dyecem de, İberia geliyor :grin:

3 Beğeni