TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Güzel yolmuş kirkenese bin basar

1 Beğeni

Kirkenesi cebinden çıkartır çok iyi manzaralar ve yollar var.

1 Beğeni

Arkadaslar promods mp girdigim gibi oyundan atiyo oteki tum serverlere direk girip oynuyorum promodsu singlede oynuyom dlclerim hep tam sebep nedir bi giremedim promods mp

1 Beğeni

Oyuna girince atıyorsa kick yiyosundur muhtemelen, internet ile ilgili o kısım.
Girmeden yükleme ekranında atıyorsa, tekrar kontrol et tüm def dahil dosyaların doğru mu

3 Beğeni

unreliable connection hatası ise tamamen tmp ile alakalı, şehir dışına doğru sür sonra tekrar giriş yap kalabalıkla ilgili bir şey gerçi bazen dağ başında da aynısı oluyor.

bu bağlantısını vermiş olduğum maden yolunuz denemelisiniz.
Kirkenes’ten nefret eden biriyim ama burda sanki başka oyunmuş gibi oyuncular hem saygılı, hem de şoförlük yapıyorlar.
ayrıca optimizasyonda herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
gerçekten kısa, yorucu ama denemeye değer bir güzergah…

2 Beğeni

Kalabalikta oluyo girdigim gibi atiyo cok degisik bisi sehirdisinda denicem

2 Beğeni

O sorun bende de var düzensiz bağlantı (unreliable connection) diyip serverden atıyor. Kalabalık yerlerde oyuna girmemeye çalış mümkün olduğunca garajdan uzaklaş bende genelde garaja yakın olunca atıyor ben öyle yapıyorum bende atmıyor bu hata TMP den kaynaklı umarım en kısa zamanda düzelir.

1 Beğeni

Arkadaşlar yine girimiyor multiye çözümü nedir güncelleme mi geldi

Bu nedir yaa :grin::grin: rezalet ama izlemesi güzel:))

Özellikle 2:41 deki mevzu tam kopmalık

3 Beğeni

O videonun 2:41 indeki gibi bana kafadan çarpan biri oldu. 1 Hafta Banlanınca YouTube’daki videoya “Sende Hatalısın” diye yorum atıyor :smiley: Olay videosu da bu TruckersMP Report 2639042 - YouTube

3 Beğeni

4:13 te de adam dağa taşa çıkıyor :rofl: :rofl:

1 Beğeni

Yeni gelen boyama paketine güncellendi

2 Beğeni

videoyu izledim kesinlikle karşı taraf haksız. virajı alamıyor alamadığı gibi sana da kafadan giriyor. sen haklısın burda bence. zaten 2.saniyeye bakarsan adam şeridinden çıkmış senin şeridine girmiş. onun aldığı 1 haftalık ban cezası umarım onun aklını başına getirmiştir

1 Beğeni

TMPID’si nereden açılıyor? Şimdiden teşekkür ederim.

Tab panelindeki ayarlarda Graphics sekmesi altında bulabilirsiniz :slight_smile:

2 Beğeni

TruckersMP 1.38 ETS2 & ATS uyumlu sonbahar modu gelmiştir bu linkten indirip kurabilirsiniz. TruckersMP Sonbahar Modu. Modu kullanabilmeniz için vermiş olduğum linkte girip ardından Sonbahar Modu nasıl kurulur başlıklı linke tıklayıp Base diye bir dosya olması gerekli ana mod o onu indirmeğiniz sürece mod aktif olmaz. Birde ek olarak Belgeler/ets2mp orada mod klasörü açıp oraya atmanız gerekli modu yapamayan kişiler olursa özelden yada buradan yazarak elimden geldiği kadarıyla yardımcı olurum.

5 Beğeni

https://www.instagram.com/p/CFoX3UaiLo1/?igshid=1nfmwmq3bvhpy
https://www.instagram.com/p/CFwGPViijnG/?igshid=1i4s2enm0bpus
Tahminleri alalım

1 Beğeni

Ya etkinlik ya da AI trafik

1 Beğeni

ai trafik gelsin isterdim ama oyunun optimizasyon u kötü zaten bi de multiplayer da trafikte aynı sorun olursa multiplayer truckersmp ye tepki gelir

2 Beğeni