TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Oyuna telsiz gelmeden önce test ediyorduk önce çalışmadı bastığın an hata veriyordu sonra aynı anda 2 kişi konuşunca hata verdi saatlerce onla uğraştılar az biraz sabır, ses dosyalarını tek tek uyarlamaları lazım üstüne senkronize etmeleri gerek, büyük yenilik olunca çok gecikiyor sesler işi iyice geciktirdi.

“he has personal commitments in the real world.”

en son cyberpunk için script yazıyordu iş almışken önceliği tmp olmaz, buraya gelip beceriksiz diyerek saçma sapan konuşup zeka seviyenizi belli etmeyin.

1 Beğeni

Truckersmp 1.37 Yi getirdi.

bazen kornalar duyulmuyor , birisi motoru çalıştırınca sanki siz çalıştırmış gibi oluyor.

1.37 ile gelen yeni ses motoru FMOD nedeniyle geciken TruckersMP uyumluluk güncellemesi an itibariyle çıktı. Hem ATS hem ETS 2’nin 1.37 güncellemesinde artık multiplayer modu oynanabiliyor. :point_right: https://www.simulasyonturk.com/truckersmp-1-37-guncellemesine-uyarlandi/

2 Beğeni

Güne güzel haberle uyanmak

promods multiplayer a uyumluydu değil mi son sürümü?

spam kutusuna bi bak

1 Beğeni

arkadaşlar tmp de yeniyim.hız sınırı konusu kafama takıldı.oyuna giirdiğim serverda 90km sınırı gözüküyor ancak tırımla 90 kmyi geçebiliyorum. kafama takılan soru bunu yapmamda sakınca var mı ?

Müsait olan yollarda 90’ı geçmekte bir sakınca yok, kurallara uyduğunuz sürece. Gerçekçi sürmek en faydalısı, TruckersMP adminleri olaylara gerçekçi bakıyorlar çoğu zaman.

2 Beğeni

Serverde hız sınırı olduğunu gösteriyor o. 110 hız sınırı vardır onu göstermek için kullanmışlardır.

2 Beğeni

Selamlar, yaklaşık 1 haftadır tam olarak giremiyorum, bugün tekrar indirdim, fakat aracım 90 hızı geçemiyor, hız sınırı 110 biliyorum fakat normal yollarda 90 sınırını geçmiyor, yeni güncellemeler ile aşağımı çekildi acaba?

1 Beğeni

Ayarlarda hız sınırı açık mı?

1.37 den 1.38 e geçişte ne büyük değişiklilk oldu da hala 1.38 e güncelleyemediler.

Büyük ihtimal 1.37’deki ses sorunlarını çözmeye çalışıyorlar.

Ses sorunları ve SSAO’yla ilgili olabilir şimdiye kadar çözülmüş olması gerekiyordu sanırım promods 2.50’yle çıkış yapacak

https://truckersmp.com/blog/217

Ağustos sonu, Eylül başı…

son uzatmalar
:slight_smile:

1 Beğeni

Scs 1.38de motorda neyi değiştirdide bunlar hala çıkaramadı.yoksa düşündüğüm şeymi.:thinking::thinking:

1 Beğeni

Artık neredeyse 1.39 çıkıcak bunlar hala 1.38i uyarlayamadılar :grinning: