TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Ats 1.37 Şubatta Beta Geldi 20 Nisan gibi Tam sürüm biz Hazirandayız.Tmp 1.36
1.38 Sesleri Var .

Umarım etkinliğin bitmesini bekliyorlardır. Çünkü 8 gün önce blog yazısında %90’nının tamamlandığını söylediler.

Ya inanmıyorum ben bunlara.Beceriksizlerin önde gidenleri.Beklersin beklersin de ay oldu be babacım.Bu kadar değişikliği entegre edecek yetenekleri yok demekki.

Bende 1.37 multiye geldi zannettim fazla bildirim gelince konuya :frowning_face:

1 Beğeni

Kendileride kısmen böyle dediler. Bu fmod’u bilen bir kişi var o da lider geliştirici “mwl4”. Bu işlerle o uğraşıyor.

aslında bunun ilerleme gibi istatistik bilgileri olsa yüzde kaç olduğunu görebilsek

çakma IFMP bile bunu yapmıştı :smiley:

Burada konu ile ilgili yaparken, TruckersMP ekibinin bu işten bir kazancı olmadığını ve gönüllülük esası ile bu projeyi devam ettirdiğini unutmayın. Adamlar bugün çıkıp “Biz artık bunu güncellemiyoruz” dese kimse birşey diyemez.

7 Beğeni

Topluluktan sitem ve sabırsız yüklü tepkiler geleceğini onlar da tahmin ediyorlardır. Aslına bakarsanız tmp ekibi bu sitem dolu dönütlere sevinir bile. Çünkü siz bir şey yapacaksınız ve binlerce insan sizin ağzınızın içine bakıyor.

Getirmedikleri sürece oyuncu kaybedecekler 1.37 yi getirene kadar onların zararına

sürekli beklemekten sıkıldım, silip 2021de yükleyesim geliyor, zaten oyun güncellemeleride çok yavaş ilerliyor :smiley:

aslında hiç böyle yapmazlardı , FMOD onların işini çok zorladı herhalde :smiley:

Var olup yok olan infinite truckers olsa gönüllülük diye bir şey kalmazdı ortada.Asıl yarış o zaman başlardı.Rekabet olsa sanıyomuydunuz güncellemenin bu kadar geç geleceğini.

Konuyu kapatmamıza neden olacaklar mesajlar görüyorum bu dönemde üstelik…

6 Beğeni

Keşke truckersmp ücretli olsa :smiley:

3 Beğeni

ben resmi multiplayer’ın ücretli olmasından yanayım en azından her iki oyundan ek bir gelir çıkarıp yollarına mazeretsiz devam etsinler para kazanmak önemli
herkes öpe öpe alacak :grin: ama tabii böyle bir şey olmayacak :smiley:

6 Beğeni

Ets her ay indirime girmese pek problem olmaz da işte :smiley:

ücretli değilde banlama sistemi gelirse (csgodaki vac ban gibi) ban yiyenler yeni hesaptan oyun ucuz olduğu için tekrar oyunu alırlar

İş biraz kötülemeye kaymış gibi gerek yok bunlara. Adamlar uğraşıyorlar ve sorun oluşuyor demek ki,40 gündür bekletmeyi onlarda istemez biraz daha dikkat yorumlarda.(düşüncem)

1 Beğeni

Truckersmp, ne oldu ya foton gitti :sweat_smile:

3 Beğeni