TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Teşekkür ederim bende baya kurcalama sonucunda başka yol olmadığını düşünmüştüm. İyi geceler.

1 Beğeni

Arkadaşında yazdığı gibi böyle bir yöntem yok. Oyuncular bu isteklerini dile getirdiklerinde de trollerden dolayı eklemediklerini söylüyorlar.

:smiley: troller yine iyisiniz dünkü olay malum şakaydı
yolu yeniliyorlarmış
şu scs güncelleme ile buraları komple değiştirse olay biterdi tabii tek şeritli yol kalsın ama güzel olsun kavşak bağlantıları değişsin

yine de siz buralarda takılmayın sdfds

5 Beğeni

Duisburg’u düzeltmek için şehirdeki bütün yolları tek yön yapmak gerekiyor aslında. Tamircinniin oralar filan akşamları çok kötü oluyor.

1 Beğeni

Duisburg’a ayrı otoban lazım :rofl:

2 Beğeni

Arkadaşlar ets2 zaten güncel truckersmp’yi siteden tekrar indirdim sürüm hatası verıyor.1 sene oldu girmeyeli nerde hata yapıyorum acaba

@Ardaay7 Sürümler uyumsuz. Steam > Ets 2 Sağ Tık > Özellikler > Betalar kısmına gel “Hiçbiri” olarak ayarla. Oyuna güncelleme yapacaktır, sonra girebilirsin.

2 Beğeni

Bence otoban tarzı birşeyler yapıcak TMP Ekibi

Kanka yeniden mp oynamak isterken hata yapmışsın :joy::joy:

Sürüm degil de dosyanın yeriyle alakalı sorun varmış sağolun yardım için.Kanka 1 sene sonra canım çekti troller akıyor yine :smiley:

1 Beğeni

api returned invalid content hatası nedır benden kaynaklı bırşeymı acaba banda yemedım profılde oyle bısey de yok guncelleme geldı kurdum boyle oldu

şuan bir sorun var galiba 200/300 civarı oyuncu var her sunucuda

1 Beğeni

tek öyle olsun ama gırmıyor cok yavaş trucersmp yardım yapacam onu bıle yapamadım

beyler sorunu nasıl çözücem

Steam gizlilik ayarlarınızı bu şekilde yapıp dener misiniz?

zaten öyle

Trakya yolları bomboş nerede bu millet. Çabuk sıkılmışlar sanırsam marmara bölgesinden

3 Beğeni

Promods 2.45 gelince, gör sen.

2 Beğeni

Dar yollardan dolayı tercih etmiyorum ben ekstra da efor istiyor yolları da kısa

1 Beğeni

Heycan sadece çıkana kadar sürüyor sonrasında herşey normalleşiyor sıradanlaşıyor :confused:

1 Beğeni