TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

3 şehir için gelmez kimse nerede kalabalık orada oynanır. ProMods ile kısmen entegre olacak yine de çok umutlu değilim. Bir ülkede en az 600-700 kmlik dümdüz yol olmalı bizde yok. Olsaydı bu assetlerle efsane olacaktı. Muhtemelen en yoğun yer İpsala sınır kapısı olacak. Yunandan Avrupa’ya zıplamak daha kolay :smiley:

2 Beğeni

Romanya taraflarında birileri var marmarada allahın kulu yok türkler dışında.O kadar harita dlcsi cıktı hala millet calaiste.Be adam aynı yollarda mı sıkmadı

Orada yolun bir önemi yok, o hengame için gidiliyor bence

DLC çıktığından beri o yoldan 1 kere geçtim, geçerken iyi ki DLC çıkmış dedim ne kadar kötü süren tuhaf tuhaf insanlar varsa Benelüx bölgesine yerleşmişler. Türkiye kafa dinleme yeri gibi bir şey multide. :slight_smile:

yakınlarda konvoy yapsak simülasyonpark ailesi olarak ne dersiniz ?

1 Beğeni

Dc yolu kapandığı gün kıyamet günüdür. Trollerin toplanma alanı kapanınca bizim sürdüğümüz yollarda karşımıza çıkacaklar, oyun zevkimizin içine etmeleri muhtemeldir.

pekala burda sürekli paylaşım yapan kişiler belli bunlar içinden bir veya 2 kişi davet etse hasan abide müsait olursa oda gelir ne derseniz buna @HasanOfke youtubeye malzeme fln askdvasjh

1 Beğeni

Hasan bey ets2 ats den bikmis cok buyuk bir heyecanla snowrunner i bekliyor

3 Beğeni

23 Nisan Konvoyu düzenlenecek mi?

2 Beğeni

Abi betanın bitmesini bekle sonra betanın multiplayere uyarlanmasını bekle valla bu iş ne ya

2 Beğeni

5 Beğeni

Bunlar getirene kadar 1.38 betaya geçecek

2 Beğeni
4 Beğeni

Kolay iş değil mp uyarlaması 1.37 çok farklı oldu geliştiriciler için yine iyi yetiştirdiler bence

Noldu geldi mi multiye 1.37

Bir yetkiliye sordum. Sorun olmaz ise yarın gece 03.00 da yayınlanabilir dedi ama pekte güvenemiyorum çünkü oyuna büyük bir güncelleme geldi.

geldi anlamında söylemedim yanlış anlaşılma olmasın bu ayın sonuna yetiştirebildiler test aşamasını onu diyorum bir aksilik olmadıysa bu gece yayımlanır diye düşünüyorum eğer olduysa diğer haftaları kalmıştır

Tmp Word Of Truck’a Yetiştirmeye çalışıyor Şuan benim düşüncem.Multi Geldimi Etkinlik daha çok tutulacak.

1 Beğeni

Wot 1,36 ve 1,37 de çalışıyor şu an… o konuda bir sıkıntı yok…

Onu Demiyorum Etkinlik Gelicek Ya. Tmp Etkinliği Yetiştirmeye Çalışıyor Kendini.Genoa Köprü WoTr