TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

serverdaki kişi sayısı yetecek mi acaba 2 serverda dolar bence

3 Beğeni

Merhaba herkes gibi bende merakla DLC yi bekliyorum…
Yanlız bir konu hakkında bilgi almak istiyorum daha önce multiplayer oynamadım artık multiplayer da oynamak istiyorum… şimdi hazır Türkiye’de Trakya kısmı da oyuna eklenecek İstanbul da, Edirne de vesair ,
online oynamak istiyorum bende, kisaca online nasıl oynabilirim yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim…
Hepimize iyi oyunlar … :blush:

Öncelikle oyununuzun orijinal olması lazım. Sonrasında https://truckersmp.com/ adresine gidip kayıt olup ve launcher’i indirip girebilirsiniz

1 Beğeni

Oyun orjinal Steam dan aldım. Harita. Dlc ler hepsi var … çıkınca yeni DLC yi de Alicam…

F-MAX modunu devre dışımi bırakmam gerekiyor online da onu kullanamıyoruz diye biliyorum .?

multiplayer’a girmeden önce diğer scs araçlarına geç onunla girersen sıfırlanır scania çıkar yazık olur kmlere

truckersmpye girerken zaten diğer modlar devre dışı kalıyor

2 Beğeni

Cevabiniz için teşekkürler… sadece fmax modunu kullanıyorum zaten suan… km vesaire sıfırlanmasin tabii bu gibi sorunlar yasamiyim diye bilgi almak istedim tekrar sağolun çok teşekkür ederim :pray:

Romanya kapısını geçtikten sonraki köyde beklemedeyiz :+1:

3 Beğeni

bunlar nasıl giriyorlar

F9 veya çarpının etrafından dolaşılabilen yerlerde etrafından dolaşarak.

şuan mp ye giriliyor mu daha herkese açık olmadı değil mi bende hata veriyor girilmiyor şuan

Ben MP’de normal sınırdan geçtim.

Mp şu an uyarlı değil gün içinde uyarlanmıştı ondan sonra ets yeniden güncellendi o nedenle mpnin uyarlanmasını bekliyoruz

Bu DLC li kısıma girenler nasıl giriyor acaba bende versiyon hatası veriyor …

Edit: Aslında oyuna girenler nasıl giriyor diye sormam gerekti

2 Beğeni

çarpı kısımların yanından geçiyorlar sanırım.

2017 yılında 5 kez ban yemiştim 2 yıl geçti aynı hesabın banları acaba iptal olmuşmudur girebiliyormuyum aynı hesapla ?

perma yemediyseniz sıkıntı olacağını sanmıyorum

1 Beğeni

Banlarin yanında sarı ışık yanıyor sanırım iptal anlamına geliyormus

5 tane ban yiyince perma ban oluyor.Üstünden bir yıl geçerse perma ban açılıyor.Kurallar değişmediyse öyle diye biliyorum.

1 Beğeni

Multi güncellendi arkadaşlar!

1 Beğeni

DLC desteği haftasonunu bulabilir bilginize…

1 Beğeni