TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Skodanın rengi pembe olmalıydı :sweat_smile:

3 Beğeni

Trollerin rengi yoktur :rofl:

3 Beğeni

1.36 güncellemesine uyumlu olduğunda ProMods ne olacak? Ana harita ile 1.36’da yeni sürüm oynanır dersiniz ama tek bir yerden oyuna giriyoruz haliyle ProMods 2.42’nin de 1.36 için yeni bir içerik olmadan uyumluluk sürümünün çıkması gerek. Zaten ProMods geldiği tarihe bakarsak onlar da yeni sürüm çıkartacaklar. 4–6 hafta denilmişti o süredeyiz :smiley: Dün akşam 1.35’e düşürüp yine oynadık ama bıktım.

4 Beğeni

promods için yollar boş olacağından bekleneni vermeyecek demiştim öyle de oldu, oyuncu sayısı giderek düşüyor, millet yine eu2’de toplandı, millet maden yolunda kendine işkence ediyor.

1 Beğeni

Bu skoda bir neslin aklında freni tutmayan araba olarak kalacak en çok ona üzülüyorum. Arabada ASD fren sistemi var, Anasını … durmaz :joy:. En azından benim aklımda o şekilde…

2 Beğeni

bir sorum olacak promods multiplayer serverlarında rastgele trafik olaylarını en sağa çekmeme rağmen tekrar girdiğimde en solda gözüküyor server desteklemiyor mu sorun nedir?

MP oynamıyorum uzun zamandır da MP’de senkronize olayı olmadığından devre dışı bırakmışlardır. Yani sana görünen bir başkasına görünmez, sıkıntı olur.

1 Beğeni

anladım o zaman single da kullanamaya devam. sağol bro yanıtın için

1 Beğeni

Arkdaşlar truckersmp’de grafik modu, ses modu vb modlar çalışıyor mu ? sadece bizi ilgilendiren modlar mesela sound fixes modu ya da evr ses modu

Bunlardan ban yer miyiz ?

Oyunun base’leriyle not defteri ile oynayarak hile yapılıyor, ama moderatörler veya şikayet ile farkedilirse ban yeniliyor mu bilmiyorum. EVR veya başka modların çalışması normalde mp de imkansız ama yapan var mı not defteri ile oynayarak bilmiyorum

1 Beğeni

eskiden yapılıyordu şimdi dosyalarda kilit gibi bir şey var, ford fmax için bir takım şeyler deneniyor yaparlarsa topluluğun haberi olur.

1 Beğeni

Düşünsenize MP ekibi ile anlaşma yapılıyor ve promods gibi fmax modu da oynanabilir oluyor… hayali bile güzel

3 Beğeni

Kar modu için açıklama yapmışlar. Modun yapımcısı uyarladığında ve 1.36 da tam olarak geldiğinde getireceklermiş. :smiley: Neyse bu yıl kar Trakya’ya erken yağacak :rofl::kissing:

7 Beğeni

Bu yılbaşında da yılbaşı etkinliği yaparlar mı sizce?

6 Beğeni

ETS2&ATS MP artık 1.36 destekliyor.Herkese iyi oyunlar.

5 Beğeni

bu güzel haber dlc çıkmadan gelmiş oldu. serverların bir kaç gün yoğunluğu daha fazla olacak :slight_smile:

Beklediğimden hızlı geldi

1 Beğeni

promods serverları kalkmış tahminimce promods güncel olmadığı için. 1.36 ya uyarlanınca serverları geri getirebilirler

1 Beğeni

akşam dlc akabinde yazık olacak serverlara :)))

3 Beğeni