TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

karşılamaya gelelim abi pasta olarak çilekli çikolatalı vanilyalı yoksa hasanın sarısı ford fmax mi ne istersin :grinning:

Kirkenes midir ne zıkkım yer.
Hapisten farksız.
Calais-duisburgdan beter.
Maden yolunda 500 kişi var
:slight_smile:
resmen stres :)))

12.06 da yemişsin 15.06 da çıkacaksın hapishaneden

Sayılı gün çabuk geçer diye boşuna dememişler

1 Beğeni

intikam almak istiyorum beyler :angry:

1 Beğeni

Ncz hack’i açıp calais duisburg yolunu dağıtabilirsin yalnız bu sefer ceza müebbet olur :smiley:

diğer oyuncuların ne suçu var dominikle hesaplaşmamız lazım nerelerde takılıyor kimlerle takılıyor zayıf yanlarını bulmamız lazım yoksa beni gerçekte balkan mafyasını devreye sokmak zorunda bıracak

5 Beğeni

Arkadaslar promods 2.42 indirdim multi icin etsmp nin mod klasorune attim
Save ni de mod klasorunde de olmasi gerekiyor mu

save profiles dosyasının içinde olur.
mod klasöründe promods dosyaları olur.

Bu promods 2.41 bende yüklü var 2.42 yi komple baştanmı indirmem lazım multi oynayabilmem için? yardımcı olursanız sevinirim

Sürüm farkı olduğu için mecburen yeniden indirmen gerek.

Promods’un gelmesi bir şey değiştirmedi, en azından 2-3 hafta millet haritayı gezer diyordum o da olmadı, şu an sunucuda 2.700 kişi var abartısız 500 kişi maden yolunda yaptıkları tek şey beklemek, İzlanda’nın üst yolu biraz kalabalık o kadar, İzlanda-Yunanistan seferi yaptım cumartesi akşamı olmasına rağmen çok tır göremedim ve normal sunucuda daha çok oyuncu var, f-max ile sp’ye devam.

1 Beğeni

ben yanından geçtim demin selam yazdım oyun içinde ama sırada bilgisayarda mıydın bilmiyorum. oyundaki resmin kediydi sanırım :slight_smile:

dağ başında yolun ortasında durmuş şekilde gördüysen hızlı kayıt yüklenirken oyun dondu, dağın aşağısında park ettiğimde gördüysen pc başında değildim.

1 Beğeni

Birinci seçenek de gördüm seni kardeşim.:blush:

oraletbirlik tekrar yollara çıkıyor :smiley:

4 Beğeni

bu arada https://ets2map.com promods eklenmiş anlık olarak herkesi görebiliyorsunuz guzel oldu

Geçen hafta baktığımda mevcuttu :upside_down_face:

https://web.truckyapp.com/ Burası daha güncel ve TMP üzerinde takip ettiğiniz arkadaşlarınızı anlık olarak görebildiğiniz bir sayfa tavsiye ederim.

4 Beğeni

16 Beğeni