TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Hasan gelmiş DLC desteği👍

1 Beğeni

evet :d şu an istanbuldayım neyse yarın devam ederiz

3 Beğeni

paso kicked yiyorum, gece gece… neyse uyuyalım… ping belasına kafa yoracak hâl kalmadı

1 Beğeni

Akşama cümbüş var :smiley:

1 Beğeni

ETS 2’nin Road to the Black Sea DLC’si multiplayer moduna uyarlandı! Herkes İstanbul’da… https://www.simulasyonturk.com/ets-2nin-road-to-the-black-sea-dlcsi-multiplayer-moduna-uyarlandi-herkes-istanbulda/

truckersmpde servise ışınlandığımda oyun pause oluyor ve orada kitleniyor pauseyi geçemiyorum. Bu sorun bi tek bende mi var acaba?

3 Beğeni

Evet sorun var

2 Beğeni

aynı sorunu bende yaşadım dün 1 bugü 2. bir güncellemeye daha ihtiyaç var anlaşılan. ama single da oluyor mu acaba?

Akşam konvoy planı var mı?

uzun süre mp ye giremeyince hesap dondurulmuş bunu nasıl düzelticez

Arkadaşlar uzun zamandır Ets 2 mp girmiyordum. Bugün gireyim dedim. Ama unreliable connection uyarısı alıyorum ve her ne çözümü varsa denedim olmuyor. Nasıl düzeltebilirim?

1 Beğeni

al benden de o kadar.
dün geceden beri ilk kez akşam girebildim. ping sorunu genelde bu sorun.
girişte bekletip atıyor.
güncelleme gelene kadar drop çok fazla olduğundan ve ping sıkıntısı çok. bekliycez mecbur

1 Beğeni

Drop ve bir sürü daha sıkıntı mevcut. Yeni güncelleme şart.

Güncellemeyi tam oturtamadılar f7 de filan oyun donuyor alt tab da oyun kitleniyor vs. zaten oyuna biraz önce güncelleme geldi fix atmaları lazım ve güncellemenin tam oturması gerekli

Oyun güncellendi, MP gitti yine.

1 Beğeni

1 hafta kendine gelemez bu oyun. yarın güncelleme gelir. single devam

1 Beğeni

Demin güncellemeyle beraber gelen donma & lag spike yüzünden arkamdan gelen adama istemeden %100 hasar verdim. Allahtan adam anlayışlı çıktı da durumu izah edince affetti. Performansı iyileştiren bir güncelleme gelmeden tavsiyem önlü arkalı gitmeyin ban yiyebilirsiniz. :frowning:

Multiplayer güncelleme hatası veriyor hala

TMP yeni sürümü uyarladı hiç bir beta olarak giriş yapabilirsiniz.

1 Beğeni