TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Yüklediğin Real ops modunu kaldırıp tekrar dene

Real_Ops_v7.mp dosyası olmadığından açamıyok oyunu diyor. Çözüm olarak yenidek yüklemen gerek imiş.

TruckersMP’nin dosyası. Şu yol kazaları eventşerinde kullandıkları modeller vs. vardır içinde. Ama nasıl çözülür bilmiyorum. Garanti bi’ çözümü var fakat ben hiç yokum TMP taraflarında. WotMP’de falan olabilir belki çözümü orayı da araştırabilirsiniz.

sorun halloldu. eksik dosyayı birisi yolladı wotmp den sağolsun. iletileri siliyorum

1 Beğeni

Something's coming | Part 1 - YouTube TruckersMP ekibinden yeni video geldi, anladığım kadarıyla haritada bazı değişiklikler olacak.

TruckersMP’ye ProMods geliyor gibi… :smiley:

tabelada promods logosu var.
ve ilk video calais kavşağından promods’ta çekilmiş :slight_smile:

boşuna infinitetruckers yapana kadar zaten truckersmp de getirir demedik ancak rekabet mi buna zorladı yoksa planlarda var mıydı? dx11 sonrası daha kolay mı oldu vs? neyse özetle umarım bu yıl sonunda promods uyumluluğu yayınlanmış olur
zaten türkler için trakya ile birlikte mevzu tekrar canlanacaktı promods ile daha da değişir

5 Beğeni

https://www.instagram.com/p/B2tqEwxI-_f/

1 Beğeni

FPS dahad ayerlere düşecek hatta eksilere inecek sanırım…promodsun ne kadar detaylı ve fps yiyen bir harita olduğu singleplayerda bile belliyken multiplayer da düşünemiyorum…herkesin trilyonluk makinası yada alacak durumu yok ne yazıkki

2 Beğeni

Tabelanın en altında Promods logosu var, şimdiden hayırlı olsun :slight_smile:

Edit: Hasan abi yazmış önceden farketmemiştim ben onu, neyse bi daha yazmış olalım :smiley:

1 Beğeni

peki promods truckersmp ile birleşirse bu harita modu olmayanlar oynayamayacak mı yoksa ayrı bir server mı yapacaklar bunun için.

Muhtemelen ayrı server olur.

5 Beğeni

Videoya bakılırsa promods ta ai araçları ile birlikte artık multiplayer oynayacağız sanırım. öyle mi hasan abi ?

ai olurmu bilmiyorum da evet ama promods desteği geliyor mubtemelen…keşke bütün harita modların desteği gelse ama bunada şülür diyelim en azından bir haritanın mod desteği gelsinde bi deneyelim fps durumu nasıl olur modlarda felan öğrenmiş oluruz :slight_smile:

1 Beğeni

AI trafik özelliği daha önce duyurulmuş ama yeni bir gelişme yok. Bu da ortaya çıkınca hepsini aynı anda halletmek zor. Öyle ya da böyle ProMods haritasının multiplayer moduna eklenmesi çok önemli bir şey… :slight_smile:

2 Beğeni

Başka siteye upload etme bence…çünkü adamların yasal haklarını çiğnemiş olursun herkes kendisi indirsin sen kendi keyfine bak kardeşim sonra başka siteye upload etti diye şikayet eder bunlar belli olmaz…

1 Beğeni

o zaman kalsın dediğin gibi olsun.

Umarım Türkiye DLC si çıktığı zamana Promodsu denk getirmezler, eğer öyle olursa multide Türkiye oynamak için ayrıyeten bidaha beklememiz gerekecek.

1 Beğeni

Promods haritasının olduğu server ayrı olur.Şu anda simulation 1, 2 ve arcade 1, 2 var.Promods geldiğinde Promods 1, 2 yada simulation 3 Promods ve arcade 3 Promods diye gelebilir.

1 Beğeni

ai trafikli promods gelecek ama daha önce x bandan fazla ban yemişler giremeyecek.