TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Güzel olmuş sonuçta bir mod istedikleri yeri düzenleyebilirler atsde oynanır

1 Beğeni

tam anlayamadım ne geliyor özellik olarak?

VTC sistemi

:smiley: ama ben ne dedim la siz zaten yapana kadar bunlar salak mı ekleyecekler tabii

1 Beğeni

ATS için etkinlik varmış, detaylar.

güya İngilizce istiyorlar adam google translate kopyala yapıştır yapmış. :joy:

1 Beğeni

Bu etkinliğe katılabiliriz yani yayın açarım umarım aksilik çıkmaz

1 Beğeni

Bunun olayı ne tam olarak ne yapıyoruz yani

1 Beğeni

Haritada kırmızı olan bölgede etkinlik boyunca istediğin gibi geziyorsun o arada tmp ekibinin yaptığı kaza canlandırmalarını vs görüyorsun olay bu, tabi çok kalabalık olduğu için ekran kartın can çekişiyor eskiden belirli bir rota olurdu şehirde 300 kişi 1fps ile oynardık bu sefer rota olayını kaldırmışlar.

2 Beğeni

@Ozgur59 umarım kalabalık olur.:joy:

TruckersMP’nin VTC Sanal Şirket Sistemi Açıldı

https://www.simulasyonturk.com/truckersmpnin-vtc-sanal-sirket-sistemi-acildi/

görüntü BM Logistics @Burak34

4 Beğeni

:face_with_hand_over_mouth:

5 Beğeni

Viva Trucking yarın ats için etkinlik düzenliyor, etkinliğin teması son günlerde aya inişin yıl dönümü nedeniyle popülerleşen uzaylılar ve area 51.

https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/85940-20-july-2019-the-missing-trucker-alien-themed-event/

1 Beğeni

napsak yav katılsak mı bilemedim :smiley:

2 Beğeni

troll olmaz vakti olan katılsın, viva bu topluluktaki en ciddi oluşum.

1 Beğeni

Tek bir çözüm var, hız sınırını kaldıracaksın. Ancak herkesin ayrı bir multiplayer profili olacak ve bu profilde para ve xp hilesi yapılamayacak. Ayrıca maksimum yük geliri 15000 euro olacak ve tamir masrafları 5 kat artırılacak. Bu sayede troller de gider diye düşünüyorum oyun ciddi ciddi transport tycoon olabilir.

2 Beğeni

world of trucks ile hedeflenen bu ama ne zaman? ha bir de bu kadar ağır olması zaten oyuncu kaybettirir trol de olsalar aktif oyuncular
bu trollüklerin sebebinin hangi zırtapozlar olduğunu zaten biliyoruz

3 Beğeni

Etkinlik başlamış galiba.

Oyuna rank sistemi gelse çok güzel olacak.Taşınan yüklere,oynama saatine ve yenilen banlara göre rank yükselecek ya da düşecek.İlk rankta 90kmh,ikinci rankta 110kmh sınırı olcak,üçüncü rankta 150kmh sınırı ve skoda kullanma izni,dördüncü rankta hız sınırırının açılması ve ranklılara özel serverlara giriş izni gelse,Duisburg Calais yoluna her gün sırayla nöbetçi adminler yerleştirilse,bir de ip ban sistemi gelse çok güzel olacak…

Senin rank baya rank atladıkça gerçeklikten uzaklaşarak arcade hızlarda oyundan sıkılırken hız yapıp milleti trolleme yolunda bi rank olmuş. Saçma. Ehliyet ceza puanı olacak, oyun içi yenilen cezalara gör puan düşecek. 10 puanı aşan ip ban alacak bitti gitti işte. Bunu yapmaları da bi 2 sene sürer.

1 Beğeni

Evet aslında doğru,yüksek ranktakiler bilinçlidir diye açılır düşünmüştüm.Ama ceza puanı olabilirmiş.TMP yüzyılda bir güncelleme getiriyor evet.

Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1
ats ye girerken böyle bir hata alıyorum ne yapmalıyım?