TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

evet skoda ile 1-2 tur atmıştım dün gece

Arkadaşlar 30’nda(pazar) ATSMP konvoyu olacaktır bilginize bugün içerisinde bilgileri paylaşırım

Not: Normalde bugün olacaktı fakat hesapta olmayan bir işim çıktı yarına çekiyoruz.

2 Beğeni

şimdi geçen seneki ats etkinliğinin videosunu izliyorum da hafriyat olayının olduğu ne güzeldi ya keşke tekrar yapsalar. o trafik güzeldi

1 Beğeni

ATSMP WASHİNGTON BULUŞMASI KONVOYU # 1 >

Tekrar merhaba arkadaşlar, SimulasyonPark olarak yapacağımız konvoyda sizleri de bekleriz.

Konvoylarımızın devamı gelecek takipte kalın…

Konvoy Bilgileri:

MOLAA

Tarih: 6.7.2019(Cmt) - Güncellendi
Konvoy Saati: 21.00
Sunucu: EU#2
Başlangıç: Kennewick - Coastline minning
Mola yeri: Everett - Asteel
Bitiş: Yakima - Global Mills
Not: Discord kanalımızda Washington odası olacaktır, sesli sohbete gelmek isteyen üyelerimiz gelebilirler. (Gereksiz sohbetten kaçınız,argo veya küfürlü cümleler kullanmayınız.)

İYİ PARKLAR…

4 Beğeni

bence başka bir zaman yapsak daha iyi ben olmaz diye bir şey yazmadım
yine de geri kalanlar kendi aralarında yapabilir

haftaya olsa ii olur aslında benim açımdan :slight_smile:

Fark etmez benim açımdan sanırım bugün kimse gelmeyecek gibi 20.50 oldu oyunda kimse yok. Kimse gelmezse bu yol güzergahından başka bir tarihe atanır. (konvoy bugünlük iptal üst kısımda yeni tarih atıldı)

1 Beğeni

Sunucular değişmiş. Arcade, similasyon diye ikiye ayırmışlar. Hız sınırı 110km/h olmuş. aekfaeofjeaofjae Ama Similasyon sunucusunda herkes?:smiley:

1 Beğeni

Merak edip c-d yoluna girdim küfürler makaslar aynen devam.

2 Beğeni

Aynen, devam.D:

saçmalıktan başka birşey değil 110km nedir hadi 110 olsun yine bu sunucuya geliyor aveller makas üstüne makas trol üstüne trol

1 Beğeni

Limitin 110 olması kötü olmuş, kendi dorsemiz rahatız dicez yine olmayacak. Yeri geldiğinde hızlı gidiyorduk zaten.

110 km sınırlı olan servera 2100 kişi verselerdi hız sınırı olmayan 4200 olsaydı keşke

1 Beğeni

Simulation suncusuna girip hız sınırı olmasını şikayet etmen mantıksızlıkdır. Adı üzerinde “SİMÜLASYON SUNUCUSU”

1 Beğeni

Hız limitinin düşürülmesi oyun içi kazaları ve trolleri engellemek için yapıldığı biliniyor. Yani hız limitini 150den 110 düşürmek pekte mantıklı değildir.
Eğer adı madem simülasyon o zaman limiti gerçek limit olan 90a çekmek gerek. Benim şikayetimin ne amaçla olduğunu anlatmışımdır umarım. Zaten çoğu zaman WOTr sözleşmesi yapıyorum ve haliyle 90 limitiyle sürüyorum.

Edit: Amacım tartışma ortamı yaratmak değildir.

3 Beğeni

Aslında 97 olsa iyi olur, WOT işleride aynı şekilde, çünkü Birleşik Krallık’ta hız sınırı 97. ATS’de de 135 olması lazım.

1 Beğeni

Konvoy yeniden iptal

1 Beğeni

ats konvoyu oldumu

tmp yeni video yayinladi etkinlik filan.

2 Beğeni

Hmm. ATS için bir etkinlik? Big Sur gibi. Ama etkinlikleri SCS yapmıyor mu?

Ya da rastgele yol olayları filan mı geliyor MP’ye?