TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

usa sunucusu dolu Bellingham Seattle arası kalabalık dağ yolunda trafik var.

1 Beğeni

Evet dağ yolunda ciddi bir trafik vardi dün oynadım bende videosunuda kanalıma yükledim yoğunlugu gorebilirsiniz AtsMp Washington Dlc si gizli yollar! - YouTube

1 Beğeni

Konvoya katılacak mısınız? Yarım saat var benim henüz işim bitmedi bitince direkt yayına geçeceğim kısmetse

2 Beğeni

ETS2’mi sadece? Hangi serverlar?

elbette şu an sadece ets 2 ve zaten çok yorgunum biz dün gece emre ile önce ets2 sardunya turu sonra atsye girdik gene yorgunduk o ayrı da

cumartesi akşamı olabilir belki washington ama bence acele etmeyelim yayın benim için kritik dönemde yine

2 Beğeni

Tamam ağabey ben gelmeye çalışırım.

Konvoy bilgileri ?

ben geliyorum

1 Beğeni

yalnız araç seçimi ve dorse seçimi serbest zaten ben iş alıp dolaşacağım :smiley:

o yüzden herkes dorseli ama serbest gelebilir kısıtlama yok

3 Beğeni

Olbia-Marina da bekliyorum gelen giden yok yanlış yerde bekliyormuşum :slight_smile:

Sadece dorse seçimi yapmıştım ama yine de fark etmez :smiley:

Gelmeyenler için çıkış saatimiz 21.00 oldu katılmak isteyenleri bekleriz.

MP’yi pek sevmesem de ayda yılda bir konvoy için girerim. Buna katılmak isterdim ancak şartlar uymadı. Artık bir sonraki ne zaman olur bilmem, bakacağım. Hayırlısı be gülüm :smiley:

1 Beğeni

bugünkü sardunya konvoyumuzdan bir kare.

7 Beğeni

ATSMP’de oyuncu yok diyordu herkes;
Arkadaşlar Gece 03.00-07.00 arası Ortalama 800 kişi civarında Usa sunucusunda
yoğunluk oluyor . Fakat ping sorunu var 130-150 ms arası oynamak istiyorsanız girebilirsiniz.

Amerikada saat 20.55 828 kişi Usa sunucusunda.
Bugün Saat 20.00 da 450 kişi vardı Eu2 sunucusunda.

Usa Atsmp oyuncuları Diğer ülkelere göre 2 kat fazla gibi.

Ets ile kıyaslarsak az oyuncu gözüküyor. Fakat Ats’nin farklı bir oyun olduğunu, kitlesininde farklı olabileceğini bilmek gerek.

2 Beğeni

Acaba böyle devam edermi ki? Toprak yoldan dolayı.

1 Beğeni

dün eu2 de 9-10 gibi 500 kişi vardı doluyor eskiye göre

bu dağ yolu ile alakalı bi popülerlik var. Washington Dlc işe yaradı :slight_smile:

1 Beğeni

sende skoda mı vardı? dün gece denk geldik galiba.