TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Anladım teşekkürler.

2 Beğeni

daha önce soruldu mu bilmiyorum ama truckersmp ye kar modu ne zaman gelir acaba? değişiklik yapılacak mı üzerinde onu merak ediyorum da

Kış modunu unuttular herhalde… Gerçi gelse de geçen seneki modlardan pek bir farkı olmayacak ama yine de görsel olarak değişiklik istiyor insan

1 Beğeni

değişiklik olacak bence yağmur efekti üzerine yapılırsa zaten öyle yapılıyor.Ama SCS yeni yağmur efekti eklemesi ile biraz değişiklik olucaktır.

ben single da frosty modu kullanıyorum kendi içindeki fizik moduyla beraber keyifli oluyor

Duisburg servisin içler acısı hali. Çıkmak için 30 dakika bekledim…

5 Beğeni

TruckersMP yeni oyun modu ile ilgili yeni bir açıklama yapmış.
AI destekli bir trafik modu gelecekti uzun süredir ses soluk yoktu. Tek geliştirici olduğundan böyle büyük özellikler hemen çıkaramazlarmış. Ayrıca oyun içi raporlar için yen ibir sistem üzerinde çalışıyorlarmış. Özetle Haziran 2018’de paylaşılan bu özellik yine bir süre daha gelmeyecek gibi.

5 Beğeni

ETS2 serverler niye az, akşam aynı şekilde çok oluyorda sanki azalmış gibi.

Aynen tatillerde hep full çekerdi sanırsam millet mp`nin ne kadar boş olduğunun sonunda farkına vardı :smiley:

1 Beğeni

MP boş da;SP çok mu dolu(?)Yapay zeka trafiği tamamen şerit istikrarına endeksli işliyor.Şerit ihlalini ne kadar az yapıyorsan;yapay zeka trafiği o kadar keyif veriyor.
Şerit istikrarı da ancak 1800 derece direksiyonun oyuna getirilmesi ile mümkin
Acaba TruckerMP,multiye yapay zeka trafiğini getirmeyi düşünürken nasıl bir planlama yapıyor…
Örneğin üç,beş kişilik küçük odacıklar şeklindeki bir durumun bir müddet sonra oyuncuyu soğutacağını düşünüyorum
Çok oyunculu(1000,1500 kişı) durumda da ne kadar düzgün bir oyuncu da olsa; şerit istikrarı sağlayamayan oyuncu,yapay zeka trafiği üzerinden diğer oyuncuyu etkiler…
Multideki D-C yolundaki kaos karmaşaya benzer bir durum yapay zeka trafiğinde yaşanır.
Tabii yapay zekada akıl da yok, deli ederler adamı deli

Ben MP’de rastgele olayları kapatıyorum, bu rastgele yol olaylarını ayarlasalar güzel olur herkeste aynı yerde aynı şekilde bu olaylar çıksa ve herkes bundan etkilense güzel olur, aslında yapılmasının çok kolay olduğuna inanıyorum, TMP saçma sapan şeylerle uğraşıcağına bunu yapsın bir de ATS’de yol kapanma yol kapanma mevzusuda aynı şekilde. Bir de bu olaylar adam akıllı çıkmıyor mesela yolun ortasında 2-3 adam var, sen bir şey yoktur diye geçiyorsun ama görünmez bir yere vurup takla atıyorsun aslında orada araba filan var, bir de tramvayları da ayarlasalar güzel olur.:slightly_smiling_face:

Truckersmp kar olayını kaldırdı mı acaba?herkeste normal mi gözüküyor?

1 Beğeni

***Modu yüklemek opsiyonel.

1 Beğeni

Mod varken aktif ken de çalışmıyor anlamadım

1 Beğeni

1.34 sürümünde şimdilik çalışmıyor güncellemeler ile getirilcekmiş tekrardan.

2 Beğeni

Beyler youtube da gezinirken gördüm de yeni mp hakkinda bi fikriniz veya bilginiz var mi ?

1 Beğeni

(ALINTIDIR)
Merhaba Arkadaşlar;

TruckerMP topluluğunda üst yetkililer arasında çıkan anlaşmazlık neticesinde takımdan toplu ayrılmalar olmuş. Bu ayrılmalar sonucunda kendilerine farklı bir Multiplayer modu yapmaya karar vermişler. Bu konu hakkında ayrıntıları aşağıda ki fotoğraflarda görebilirsiniz, daha detaylı incelemek için siteye doluşun https://forum.infinitetruckers.com/ . Discord Discord Görüşleriniz nelerdir malumunuz TruckersMP’ye rakip geliyor ayrıca SCS’de yakın bir zamanda Mp’nin olabileceğini twitch yayınlarından birinde söylemişti. Kamyoncuları sizce neler bekliyor ?

3 Beğeni

…Teşekkürler birader konuya açıklık getirdin eyvallah…

1 Beğeni

ne demek olan bir bilgiyi paylaştım sadece

1 Beğeni

Linux uyumluluğunu bu grup bari getirir inşallah. Daha yeni ayrıldılarsa biraz sürer herhalde bu iş.

1 Beğeni