Truckers of Europe 3 (ana konu)

Hocam oyunu niye saldınız ya eskiden her gün discorttaydın haberler vardı şimdi 5 ayda bir görünüyorsun

Murat abartanı gördüm ama senin gibisini ilk defa görüyorum.1 ay olmuş daha güncelleme geleli ne abartıyorsun bu kadar bu konuyu.bu yüzden senin gibiler yüzünden yapımcılar bu konuya yazı yazmak istemiyor.lütfen sabır ile güncellemeleri bekle.burayı da meşgul etme

Otobüs modundan bahsediyorsan onu oyunun dosyalarına sızarak yapmışlar.yapımcılar ile alakası yok.

abi şuanda youtubede çok fazla video mevcut oyuna Dlc modu gelmiş gibi otobüs ile oynuyorlar Örenek video : https://www.youtube.com/watch?v=_4Q2unIPtZo&t=185s

Wandada bu oyunun dosyaları ile oynayan herife prim vermemek için bu duyuru posterini paylaşmamıştık. Burdan paylaşalım bari merak eden var ise.

2 Beğeni

Yiğidi öldürelim hakkını yemeyelim adam eklediği otobüsün ışıklarını vesaire güzel ayarlamış fakat umarım diğer oyunlarda yapıldığı gibi Toe3’te de suyu çıkarılmaz. Bir süre sonra gerçekten bozuyorlar ayrıca insanları APK kullanmaya teşvik ediyorlar. Sunucuda yetkililer zaten gerekli önlemleri de aldılar çoktan. Gördükleri anda gereken işlemi uygulayacaklar.

2 Beğeni

Bunu yapımcılar mı söyledi knk

arkadaş oyunun adında koskoca TRUCKERS ismi geçiyor otobüs muhabbeti ne alaka? niye olsun ki oyunda saçmalamayın

1 Beğeni

nerde alakasız içerik varsa bu konuda buluşuyor :smiley:

1 Beğeni

maalesef bilgileri doğrulamak için bazen kullanılması gerekiyor ahahah

Videoyu biraz incelersen zaten bilgilendirmeyi vermiş videoyu çeken arkadaş

1 Beğeni

Yeni gördüm modlamanın olayı bu zaten örneklerini çok gördüm bana artık pek de şaşırtıcı gelmiyor :slight_smile:

1 Beğeni

Bunu anlamak için ille de yapımcıların alt yazı geçmesine gerek yok bence be he :smiley: ortada zaten her şey.

1 Beğeni

Sorun Şu ki yanlış birşey söylediğimizde linçi biz yiyoruz dolayısıyla cevap alabiliğimiz kadar yapımcılardan cevap alarak ilerlemek en doğrusu oluyor ben nerden bileyim senin yazdığının %100 doğru olduğunu gibi :slight_smile:

Discord’da banlanan arkadaşlara müjde şu anda banlarınızı açıyoruz.

Screenshot_2024-08-16-19-22-24-53_fa4ea8e8aeb69dcd3ab969e8fd3d4310

Wanda Software:

Merhaba
Bugün sizlerle üzerinde çalıştığımız gümrük kontrol noktalarına ilişkin bazı görselleri paylaşmak istiyoruz. Daha önce duyurduğumuz gişelerle birlikte. Yakında ToE3’e eklenecek

11 Beğeni

9 Beğeni

11 Beğeni

Gişeler gelmeden ön izlenim tadında.(Montajdır!!!) nasıl olmuş ama😂

5 Beğeni