Truckers of Europe 3 (ana konu)

Yaw tamam güzelde ondan önce şu havalı korna sonra normal kornalar vs aksesuarların çok olması vede araba dorsesi olsa güzel olmazmı :slight_smile:

Aksesuar güncellemesi eklenecek.sıradaki güncellemeler arasında var.mod desteği de gelince istediğiniz şeyleri yapabilirsiniz.

@bertan06 abi biliyorum çalışıyor sunuzda bir gelişme varmı ne var ne yok seni bu konuda görmüyoruz eskisi kadar özledik doğrusu

Şu anda yeni bir oyun geliştiriliyor.Toe3 için ise gişeler ve animasyonlar geliştiriliyor.Güncellemelerin gecikmesi ise yeni oyundan dolayı.Yeni oyun çıktıktan sonra toe3’e multiplayer,modlama,trafik sistemi vb. gibi özellikler hızlıca entegre edilmeye başlanır diye tahmin ediyorum.Yapımcıların da söylediği gibi “Bekleyin,çok güzel şeyler olacak.” diyorum ve yazıyı bitiriyorum.:grin:

2 Beğeni

Güzel olmus

Emirhan abi modlama dediğiniz nasıl bir birsey modları kendimiz mi kurcaz o anlamda biseymi? Yoksa oyunun kendi modumu? Onuda kısaca açıklayabilirmisn ? :slight_smile:

İstersen abi lafını kullanmana gerek yok :grin: Yapımcı değilim,sadece bu konuları bildiğim için ve yapımcıları yormamak için bunları yazıyorum.
Modlama olayı ets2 gibi olacak.bazı kişiler kendi modlarını(araç,dorse,aksesuar vb.)gibi çalışmalarını yapacak,biz de onları indirip oyunda kullanmış olacağız.

3 Beğeni

Anladım emirhan knka :slight_smile: tşk ederm :slight_smile:

2 Beğeni

Umarım pahalı almayız :grin: dolar olsa hiç dokunamayız :sweat_smile:

1 Beğeni

Ne gelmez güncelleme oldu ya

Yakında çok güzel güncelleme gelecek.Bu işler sandığın kadar kolay değil.Yeni oyun üzerinde de çalışıyorlar.çok güzel şeyler olacak,sadece biraz kendinizi yapımcıların yerine koyun ve sabır ile bekleyin.Gişe güncellemesi beklediğinize değecek :blush:

İlk başta ücretli mod olmaz bence.yapımcılar bir web sitesi açar modlama ile ilgili,modlarını yapan da oraya atar ve indiririz.aynı ets2’deki gibi.ilk sürümlerinde ücretsiz modlar vardı,sonradan herkes modlama konusunda deneyimli olunca ücretli olmaya başladı

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Güncellemeyi sabırsızlıkla bekliyorum beta olarak çıktığında nasıl yükleyebilirim beta programı dolu

Sadece apk olarak yükleyebilirsiniz beta programı genisletilirse betaya girebilirsiniz sevgilerle yetkisiz servis

DC kanalı varsa paylaşabilir misiniz

DC kanalına nasıl ulaşabilirim

http://www.wandasoftware.com

Wanda Software wanda software Discord

Teşekkür ederim