Truckers of Europe 3 (ana konu)

Sıradaki güncelleme yeni dorse ve birçok hata düzeltmesi diye biliyom ben.yanlış bilgi olmasın ama bence dediğim gibi olcak.

1 Beğeni

@bertan06 ŞEFF ORDUNUN SANA İHTİYACI VAR GERİ DÖN :confounded::confounded:

Şu anda güncellemeler üzerinde çalışılıyor zaten.bertan abi dışında çalışanlar da var.ayrıca yeni bir oyun üzerinde de çalışılıyor,sıradaki güncelleme çift dorse olacak.böyle yapımcıları etiketleyip onları da rahatsız etmezsek iyi olur.hayırlı akşamlar.

3 Beğeni

4 ay bekle sonuç çift dorse :joy::joy::joy:

2 Beğeni

Bu arada arkadaşlar yeni güncellemede gelenler:
1-)çift dorse
2-)yakıt probleminde sıkıntı vardı ve çözüldü
3-)kirlenme sistemindeki sıkıntı çözüldü.

2 Beğeni

Yakıt problemi canıma tak etmişti :smiley:

Bu oyuna bı çift dingil kaldırma getirmek ne kadar zor olabilir acaba

Dorselere bakayım dedim adam çift dorseleri tek bir varyasyon yerine çeşitli yaptı diye mutelemişler herhalde :joy:
game developer veya staff rolü de yok?

bu arada çift dorse getirmek çılgınca bir olay. durup dururken daha uzun ve dingilli yeni römorklar oyunda yeni problemlere yol açabilirdi. yine başlarına iş almışlar. bu yüzden seviyoruz.
bertan’ın ellerine sağlık güzel olmuş.

6 Beğeni

Bertan abi şu çift dingil kaldırmayı ne zaman getirecen virajlarda lastik mastik kalmadı ya 5 günde bir lastik alıyoruz

2 Beğeni

Sadece bertan reisin değil,tüm ekibin ellerine sağlık😎

1 Beğeni

Eğri oturup doğru konuşalım truckers of europe 3 çıkmadan önce mobil platformlar için böyle fizikleri böyle grafikleri böyle modelleri düşünemiyorduk bile isim vermeyeceğim ama yıllardır mobil piyasaya oyun üreten firmalar tanıyoruz hepside yıllarca önümüze aynı ürünleri koydu bu oyun ile birlikte piyasa resmen takla attı evet güncellemeler gecikiyor ama bu yapımcıların istediği bir durum değil ayrıca şunu da unutmayalım eskiden oyunlar oynardık ve güncelleme denen şeyden haberdar bile değildik 2013 - 2015 tarihlerinde oynadığımız oyunları şu an tekrar indirsek çoğunda hiç bir değişiklik olmadığını görürüz bu sadece bir örnek daha yakın tarihte çıkmış oyunlara bile aylarca güncelleme gelmiyor hepimiz TOE 3 çıktığında çok mutluyduk oyuna resmen bağlanmıştık çünki benzerini görmedik güncellemeler gecikti diye yapımcıları suçlayıp yüz üstü bırakamayız şahsen ben ülkemizden böyle bir oyun çıktığı için çok mutlu ve gururluyum şu ana kadar gelmiş güncellemelerden de uzun lafın kısası sabretmeyi bilelim önümüzde çok daha güzel günler var :raised_hands:

6 Beğeni

Zamanı gelince eklenicek.yapımcıların bunlardan haberi var.dlc özelliği de eklenince istediğiniz şeyleri yapıp oynarsınız

1 Beğeni

buzdolabı paketini oyuna modladım :smiley:

7 Beğeni

Şimdi bu fotoğrafı gören @bertan06 sinirlenmeyip te ne yapsın?:rofl::rofl:

Actros MP6 daha buzdolabı olarak gözüküyor.

2 Beğeni

Hayda modlama gelmiş

2 Beğeni

Akşam ondroad games youtubeye video atmazsa iyi

4 Beğeni

Blursuz hâli var bende atıp da ortalığı karıştırmak yokmu şimdi :joy:

1 Beğeni

@bertan06 Hocam merhaba bu DLC mod olayı ne acaba bir açıklama yaparmısınız

Nasıl yani anlamadım

1 Beğeni